Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Yaz Okulu


yurtdışı yaz okuluYaz okulları artık ülkemizde de yapılmaya başladı ve bunların temel amacı çocukların yaz tatilinde boş kalmayıp, eğlenerek birşeyler öğrenmesi. Yurtiçindeki yaz okulu programları genelde okul kampüslerinde düzenleniyor ve çocuklar kampüsün spor olanakları dahilinde spor ve eğitim karışık bir program izliyorlar.

Tam da bu noktada aslında hemen hemen benzer bir ücret karşılığında bir yurtdışı yaz okulu fırsatı da düşünülmesi gereken yeni trendlerden biri. Karya International yıllardır yurtdışında yaz okulu programları yürütüyor ve bunlar hemen hemen Dünya’nın her yerinde bulunabiliyor. Dilerseniz ingilizce, dilerseniz fransızca veya ispanyolca yaz okulu’nu bir çok popüler lokasyonlarımızda alabilirsiniz.


Yurtdışı yaz okulları’nın, ülkemizdekilerle birçok farkı bulunuyor. Bunlardan en önemlisi ise çocuğunuzun edineceği hayat tecrübesi, bunun yanında yeni kültürleri tanıma ve yeni arkadaşlıklar edinmesi de bonusu. Bunun yanında bu okulların çalıştığımız okulların tamamı akredite ve hepsi kaliteli eğitim programları sunuyor.

Ayrıca sportif faaliyetleri de çok renkli. Eğer çocuğunuz için bu yaz bir plan yapmadıysanız, Yurtdışı yaz okulu programlarımızı mutlaka gözden geçirmenizde fayda var. Eğer herhangi bir konuda aklınızda bir soru oluşursa, lütfen bize hemen ulaşınız. Sizi ofisimizde ağırlamak veya telefonda bilgilerimizi sizinle paylaşmayı çok isteriz.


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın