Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Yurtdışında Lise


Çocuklarımıza verebileceğimiz en güzel hediye onlara güzel bir gelecek hazırlamaktır. Ülkemizde kaliteli eğitim sunup, öğrencilerini gerek öğrenim gerek sosyal hayat ve beceriler anlamında hazırlayan kurumlar vardır. Ancak globalleşmenin etkisi sadece ekonomik anlamda değildir. Artık globalleşme kültürleri ve milletleri birbirine daha fazla yakınlaştırmıştır. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızında bu anlamda diğer dünya çocuklarıyla aynı kulvarda durmalarını hepimiz isteriz. Bu yüzden yurt dışına küçük yaşlarda gitmeye başlamanın ve eğitimin almanın çocuklarımıza kaykıları göz ardı edilemez.


Yurt dışında lise eğitimi almak artık pek çok aile için cazip hale gelmiştir. Sadece 1 yıllık bir programa gidilebileceği gibi lise eğitiminin tamamını da yurt dışında almanız mümkündür.  Ülkemizdeki özel kolej fiyatları ile mukayase edildiği zaman, öğrencinin yaşam giderleriyle birlikte aynı maliyeletere veya biraz daha fazlasına yurt dışında eğitim almak mümkündür. Yurt dışı lise eğitimi sayesinde, öğrenciler dillerini geliştirme ve farklı bir eğitim sistemi içinde yer alma şansına sahip olacaklardır.

Alacakları eğitimin yanı sıra, kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenecek, öz güvenleri artacak ve kişiliklerini geliştirme imkanına sahip olacaklardır. Farklı bir kültürde yetişen kendi yaşıtlarıyla veya evlerinde onları misafir eden yeni aileleriyle  birlikte olma imkanına sahip olacaklardır. Yeni dostlukların kurulması, farklı kültürlerin tanınması ve kendi kültürümüzün tanıtılması gibi daha pek çok avantaj sayabiliriz.
Bir çocuğu eğitmek, bir ülkenin kaderini belirler felsefesiyle daha güzel yarınlar için çocuğunuza yurt dışında lise eğitimi fırsatını sunmak ve ona hayat boyu edinebileceği en güzel deneyimlerden birini yaşatmak istiyorsanız sizleri Karya International'a bekliyoruz.

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın