Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Yusuf Karaoğlan / Ingiltere / 08-2012

Merhaba,
    
Oncelikle referansimi okuyorsaniz eğer, zevk alacağin bir yolun başinda olacaksin. Tamamen yaşadiğim ve geçtiğim yollari kisaca bahsederek ne kadar doğru bir yola gireceğin konusunda aklinda bazi netlikler kazandiracagima eminim. 
   
Hayatimda İngilizce Konuşma ve Oğrenme konusu benim icin ne kadar onemli olsada hep ikinci planda kaliyordu, Taki iş hayatimda ve oğrencilik hayatimda eksikligini fazlasiyla hissetmeye baslayana kadar. Bu eksilikliği yapma hedefim bir yol ayrimiyla basladi, hani derler ya bir kapi kapanir diger kapi açılır diye, aynen benim şu anda Londrada dil eğitimi gOrüyor olmamda ayni sOze denk geldi. 
     
Daha yolun basinda iken arkadaşimin referansi ile Karya Internatinal ulastim ve orada Cok degerli Esra Hanimla tanisma firsatim oldu, ilk gOrüşme sonunda bazi ailevi nedenlerden olumsuzluğa kapildiysamda konunun peşini birakmadim ve beni gercekten ilgilendiğini hissettirdigi icin Esra hanim ile ikinci gorusmemizi yaparak Ingiltere Londrada 6 Aylik egitim almayi kararlastirdik ve herseyin ilk adimini attik. 
     
Esra hanim bir kere Oğrencisine gercekten her konu hakkinda yurtdisinin zorluklarini eksikliklerini ve ayni zamanda güzelliklerinide sOylüyor yani kafaniza takilan ne varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Esra hanim daha yolun basindayiz dedigi zaman beni cok uzun bir sürecin bekledigini ve gercekten cok zor olacagini kanaati içindeydim. Ama o sureç biraz yorucu geçsede tatli yorgunluk derler ya sonunda iyikide geçirmişim diyorsunuz. Başvuru, evraklar, belgeler, derken bir bakmissiniz kendinizi Vize Ofisi Onünde bulmuşşunuz. Daha sonrada vizeniz çıkmış yolculuk hazirliklarina başlamışsınız. Zaten basvuru evraklari Esra hanimin denetiminde o kadar düzenli ve güzel hazirlaniyor ki Karya Internationalda çalisan diğer tüm arkadaşlarin kontorülünden gecerek hatasiz elinize teslim ediliyor. Ben Banka hesap cüzdanini unutmama rağmen belgelerin düzgün ve gerçek olmasindan dolayi cok rahat Ingiltere Konsolosluğunda vize aldim. Esra Hanim gercekten işinin uzmani ve güvenilirligi ile beni kendine hayran birakti. 

Gelelim Okul ve Eğitime. Ilk geldiğimde nereye geldim dediğim zaman, bu kadar burayi sevecegim kanaati icinde degildim ama yaklaşik 3 hafta sonra buraya o kadar aliştim ki inanirmisiniz herşeyi iyiki yapmışım diyorum. Buraya geldiğimde Turkiyeden sıfır ingilizce konuşmasi ile geldim, şu anda ise kulağima konuşulanlar oturuyo ve artik bende kendimi izah edebiliyorum ve ev arkadaşlarimla dişardakilerle konuşuyorum 6 aylik bir eğitim paketi aldigim için 2 ay dolmak üzere Onümde daha koskaca 4 ay var desemde gOz açip kapanincaya kadar geçeceğine eminim ama ingilizceminde çok iyi gelişeceği kanısındayim ki kimle konuşursam konuşayim hep bu yollardan geçiyor. 
Ek olarak Esra hanimin Telefonda Vizenin çikmamiş Yusuf Bey dediğindeki yaşadigim 2 dklik şokdan sonra şaka oldugunu soylemesi :D Hayatimda geçirdiğim ve unutamayacağim şoklardan birtanesidir.

Esra Hanim ve Karya International ekibi, Herşey icin Teşekkür Eder Size Hayranliğimi tekrardan belirtmek isterim. Sizleri Cok seviyorum.

Bu arada arkadaşlar hep ders olmaz :) Ingiltere ve Londra gezi resimlerime goz atin.

Fotoğraflar
*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın