Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Zeynep Koyun / Ingiltere / 10-2011

Merhaba,
Ben Zeynep. Şu anda İngilteredeyim. Şubat  2011de yurt dışına gitmeye karar verdim. Annemin desteği ve danışmanımın muhteşem  ikna kabiliyeti sayesinde kararımı kesinleştirdim. Başka şirketlerle de gOrüştüm fakat beni en ince ayrıntılara kadar bilgilendiren, güven veren, ikna eden ve her türlü yardımını eksik etmeyen kişi danışmanım oldu.

Herşeyi en ince ayrıntısına kadar araştırıp her ayrıntıyla ince ince ilgilenen ve işini çok iyi yapan bir insan olduğunu düşünüyorum.

 4 Eylül 2011 de yola çıktım. Ağustosta vize başvurusunda bulunduk fakat İngiltere Konsolosluğu her detaya Onem verip ince ince araştırmalar yaptığı için pek ümidim yoktu. Fakat danışmanımın hazırladığı dosyayı gOrüp başvuruya gittiğimde fikrim tamamen değişti. Vize verildiğini duyduğumda ise ne kadar doğru düşündüğümü anladım.

Şu anda Brightondayım, 10 haftadır buradayım. Burası gerçekten çok güzel. Aile yanında kalıyorum ve ailemden çok memnunum. Anneme ve Karya Internationala Ozellikle 
danışmanıma beni her zaman destekleyerek bOyle bir tecrübeyi yaşamama yardımcı oldukları için teşekkürü borç bilirim. Kesinlikle insan hayatında bOyle bir tecrübe yaşanması gerekiyor. Vakit kaybetmeden  yaşayın bol şanslar.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın