Almanya Dil Ucuz Dil Okulları

Almanca, özellikle belli alanlarda eğitim gören kişiler için son derece ön planda bir dildir. Almanya’da bulunan farklı şehirlerde eğitim alarak Almancanızı istediğiniz düzeyde geliştirebilirsiniz. Karya yurt dışı eğitim firması sayesinde anlaşmalı olduğu kaliteli dil okullarını kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz program türüne göre haftalık ders programınız, konaklama türünüz, vize bilgileriniz ve ilgili her konu da değişiklik gösterecektir. Site üzerinden bilgi alarak ya da danışmanlık alarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Almanya Dil Eğitim Programları
Programlar, Berlin, Freiburg, Hamburg, Hannover, Münih, Frankfurt, Radolfzell ve Köln şehirlerini kapsamaktadır. Hem eğitim olanakları hem de fiyat bakımından Berlin en fazla tercih edilen şehirdir. Her şehirde farklı sayıda ve türde onlarca eğitim programı bulunuyor. Aynı eğitim türü için Karya firmasının sahip olduğu farklı dil okullarını kullanabilirsiniz. Verilen eğitim programları içerisinde, Genel Almanca, yarı yoğun Almanca, TestDaf, üniversite hazırlık programı, yüksek lisans ya da dotor hazırlık programları gibi seçenekler bulunmaktadır. Almanya’da üniversite okumak isteyen kişiler için ideal bir seçenektir. Uygun nitelikteki ders programı ve sayısı ile öğrencilerin istediği düzeye ulaşması kolay olacaktır.
Almanya Dil Eğitim Şartları
Almanya’daki dil okulları, Kayra Yurt Dışı Eğitim firmasının sahip olduğu anlaşmalı eğitim kurumlarına bakıldığında, her zamanki gibi son derece iyi seviyededirler. Konaklama, donanım, ders programı, ek atölyeler, okulun konumu gibi etkenler göz önüne alındığında öğrencilerden geçer not alacağını söylemek mümkün. Üniversite hazırlık programı, master ve pHD hazırlık programları da bulunmaktadır. Dil okullarının çoğu merkezi bir konuma sahip olmakla beraber, kurum içi ücretsiz wi- fi, bilgisayar odası, çalışma odası ve benzeri konforlu olanaklara sahiptir. Ders sınıfları ise 5 ile 16 kişi arasında değişmektedir.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Herkesin sahip olmak istediği yeşil pasaport birçok ülkeye vizesiz seyahat etmenizi ...
İtalya’da Mutfak Sanatlar Eğitimi İtalya’da mutfak sanatları eğitimleri, Avrupa’dan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim