ALPADIA Summer - Teens (13-17 Yaş) Standart Fransızca

Fransa / Paris Igny / Merkez

Igny, Paris’in güneybatısında, “Bahçe Şehir” olarak da bilinen bir temiz hava ve yeşillik cennetidir. Fransa’nın en göz alıcı metropolü Paris ve Versay’a yakın olmasının yanı sıra güvenli bir yerleşimdir.
ALPADIA Paris Igny Yaz Okulu: “Aziz Nikola” adıyla da anılan okulda, Fransızca kurslarının yanı sıra öğrencilerin Paris’in keyfini çıkarırken bolca spor ve diğer etkinliklere katılabilecekleri sosyal programlar sunulur.
Okulun konumu: Paris’e trenle sadece 40 dakika mesafedeki Igny’de, beş hektarlık bir alana konumlanmıştır.
Konaklama: Tek, iki veya üç kişilik odalarda tam pansiyon yurt konaklama sunulur.
Donanım: Modern ve konforlu derslikler, birinci sınıf spor ve kültürel etkinlik imkanları, bilgisayar laboratuvarı, multimedya odaları, futbol, basketbol ve hentbol sahaları, atletizm pisti ve dinlenme ve oyun alanları.
Sunulan programlar: Standart Fransızca (20), Yoğun Fransızca (25), Private Fransızca (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Oyun kodlama/Moda/Küresel liderlik/Dil plus.
Paket içeriği: Tam Pansiyon yurt konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Paris gezisi (Eyfel Kulesi, Notre-Dame Katedrali, Montmartre, Sacré Coeur kilisesi, Pompidou Sanat Merkezi, Louvre Müzesi, Tuileries Bahçesi, Orsay Müzesi, Latin mahallesi, Bateau Mouche tekne turu, Luxembourg Gardens, Cité des Sciences-Bilim ve sanayi merkezi- vb.), Şanzelize bulvarında alışveriş, Disneyland Paris, Versay Sarayı, Asterix eğlence parkı, Chambord Kalesi.
Tarihler: 27.06-03.07/04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08/08.08-14.08.2021.

devamını göster Devamını Göster

ALPADIA Summer Fransa Tanıtım Videosu


 ALPADIA Summer Fransa Paris Igny Merkez
 ALPADIA Summer Fransa Paris Igny Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim