Alpadia Montrö Riviera Yaz Okulu - ALPADIA Summer

Teens (13-17 Yaş) Standart Fransızca

İsviçre / Montrö Riviera / Merkez

Montrö, diğer adıyla “İsviçre Rivierasının İncisi” Cenevre Gölü kıyılarında konumlanmış, nefes kesici doğasıyla Montrö Caz Festivali gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapan muhteşem bir şehirdir.
ALPADIA Montrö Riviera 13-17 Yaş Yaz Okulu: Her yıl tüm dünyadan olduğu kadar İsviçre’de başka dillerin konuşulduğu bölgelerden de gelen öğrencilerin Fransızca eğitimi aldığı okul, çeşitli açık hava etkinlikleri, spor ve eğlenceyi birleştiren sosyal programlar sunar.
Okulun konumu: Montrö’nün kalbinde, tren istasyonu ve Cenevre Gölü’ne sadece birkaç adım yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanında 2 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama sunulur.
Donanım: Modern ferah derslikler, ücretsiz internet erişimi, kafeterya, yüksek kalitede tesis mevcuttur.
Sunulan programlar: Standart Fransızca(20), Yoğun Fransızca(25), Private Fransızca (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Adrenalin/Yaratıcı Sanatlar/Su sporları Plus/Dil plus.
Paket içeriği: 2 kişilik odalarda Tam Pansiyon konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoşgeldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Cailler çikolata fabrikası, Gruyères köyü, Gruyère peynir fabrikası, Chillon kalesi, Labirent Macera Parkı, Lozan, Vevey ve Montrö’de alışveriş ve geziler, Lozan eski şehri, Olimpik müze, Büyük Saint Bernard Müzesi, Cenevre Gölü tekne turu, Aquaparc, Vevey Alimentarium müzesi, Montrö Caz Festivali, Bex Tuz Madenleri.
Tarihler: 04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08.2021.

devamını göster Devamını Göster

Alpadia Montrö Riviera ALPADIA Summer İsviçre Montrö Riviera Merkez
Alpadia Montrö Riviera ALPADIA Summer İsviçre Montrö Riviera Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim