Amerika'da dil eğitimi

İngilizce eğitimi ülkemizde verilmekte olup ilk öğretimden üniversite ye kadar devam etmektedir. Çeşitli kurslar ile birçok farklı eğitim türü verilmektedir. İngilizce bilmek iş bulmada oldukça kolaylık sağlamaktadır. İngiltere, Kanada gibi ülkeler de bulunan dil okulları ülkemizdeki İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Amerika da bu konu üzerinde oldukça fazla imkan sunulmaktadır. Dil okulu vasıtasıyla eğitim alan ve bu eğitimden oldukça memnun kalan oldukça fazla insan vardır.

Eğitim ve Seçenekler

Dil okulları, İngilizce, yurtdışı üniversite, yaz okulları, yurtdışında lise, sertifika ve danışmanlık programları sunulmaktadır. Dil okulları seçenekleri arasındaki Amerika dil okullarını kurs için seçebilirsiniz. Amerika dil kursları seçmeniz durumunda sizlere oldukça çok programlar sunulmaktadır. Verilen eğitim için bulunduğu şehri ve programı seçme imkanı bulunmaktadır. 637 program ve 29 okul bulunmakta ve fiyatları uygundur. Boston, New York, Los Angeles, San Diego, San Francisco, Miami, Chicago, Fenway, Washington DC, Berkeley gibi şehirlerinde bulunan dil okullarını ve programları seçebilirsiniz.

Eğitimde Kalite ve Maliyet

Eğitimde kaliteden asla ödün verilmemektedir. Fiyatı bakımından oldukça avantajlı durumlar sunulmaktadır. Konaklama maliyeti karşılamak için yurt veya aile yanında kalınmasına izin verilmektedir.

Maliyetleri minimuma indirmek için boş zamanlarınızda ekstra işlerde çalışma imkanı sunulmaktadır. Okulların bulunduğu bölgeler oldukça kalabalık ve her türlü pratik için oldukça elverişlidir. Amerika dil okullarında alınacak dil eğitimi diğer yerlere göre çok daha avantajlıdır.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil öğrenmenin en önemli unsuru yerinde pratik yaparak öğrenmedir. Dil öğrenmek için öncelikle ...
Avrupa’da alınabilecek olan ekonomik bazda birçok dil kursu bulunur. Bu dil kursları ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim