Amerika'da dil eğitimi

İngilizce eğitimi ülkemizde verilmekte olup ilk öğretimden üniversite ye kadar devam etmektedir. Çeşitli kurslar ile birçok farklı eğitim türü verilmektedir. İngilizce bilmek iş bulmada oldukça kolaylık sağlamaktadır. İngiltere, Kanada gibi ülkeler de bulunan dil okulları ülkemizdeki İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından oldukça rağbet görmektedir.Amerika da bu konu üzerinde oldukça fazla imkan sunulmaktadır. Dil okulu vasıtasıyla eğitim alan ve bu eğitimden oldukça memnun kalan oldukça fazla insan vardır.

Eğitim ve Seçenekler

Dil okulları, İngilizce, yurtdışı üniversite, yaz okulları, yurtdışında lise, sertifika ve danışmanlık programları sunulmaktadır. Dil okulları seçenekleri arasındaki Amerika dil okullarını kurs için seçebilirsiniz. Amerika dil kursları seçmeniz durumunda sizlere oldukça çok programlar sunulmaktadır. Verilen eğitim için bulunduğu şehri ve programı seçme imkanı bulunmaktadır. 637 program ve 29 okul bulunmakta ve fiyatları uygundur. Boston, New York, Los Angeles, San Diego, San Francisco, Miami, Chicago, Fenway, Washington DC, Berkeley gibi şehirlerinde bulunan dil okullarını ve programları seçebilirsiniz.

Eğitimde Kalite ve Maliyet

Eğitimde kaliteden asla ödün verilmemektedir. Fiyatı bakımından oldukça avantajlı durumlar sunulmaktadır. Konaklama maliyeti karşılamak için yurt veya aile yanında kalınmasına izin verilmektedir.

Maliyetleri minimuma indirmek için boş zamanlarınızda ekstra işlerde çalışma imkanı sunulmaktadır. Okulların bulunduğu bölgeler oldukça kalabalık ve her türlü pratik için oldukça elverişlidir. Amerika da alınacak dil eğitimi diğer yerlere göre çok daha avantajlıdır.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancasını geliştirmek isteyen kişiler için İtalya dil eğitimi ...
Yabancı dil eğitimi ülkemizde örgün eğitim ve üniversitede hazırlık olarak verilmektedir. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim