Amerika'da Dil Okulları

Eğitimde her zaman öncü olan ABD yaşam standartları açısından en çok tercih edilen ülkedir. Eğitim sisteminde sürekli yenilenen ve teknolojik ilerlemeye kaydeden ABD öğrencilere lisans, lisansüstü, doktora gibi birçok eğitim fırsatı sunmaktadır. Yurt dışı Amerika dil okullarında birçok seçenek mevcuttur.

Amerika Dil Okullarının Avantajları Nelerdir?

Amerika dil okullarında ister yaz okulu olarak ister eğitim döneminde dil öğrenmek amacıyla başvuru yapabilir ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Amerika'da dil öğrenmenin yanında farklı milletlerden gelen birçok öğrenci ile tanışma ve farklı kültürleri yaşama deneyimi sağlayacaksınız. Eğitimde öncü olması ve modern eğitim sistemi daha hızlı öğrenme sağlayacaktır. Dil okulu dışında spor aktiviteleri ve gezileri ile Amerika’yı tanıyacaksınız. Dil okulu sonucu aldığınız sertifika her ülkede geçerli olacak ve size iş imkanı sağlayacaktır.

Amerika'da Yaşam Ve Konaklama

Amerika dünyanın en pahalı ülkeleri arasındadır. Amerika dil okullarına gidecek öğrenciler için farklı konaklama tarifeleri vardır. Gidilecek aile yanında yemek dahil programları ve yemek kendine ait programlar vardır. Ödediğiniz ücrete göre değişkenlik gösterir. Dil okulunda geçirilen zaman haricinde part time çalışma imkanı sağlayan yerler de çalışarak dil öğrenmeye katkı sağlamış ve hem de para kazanmış olursunuz. Amerika dil okullarında bir çok hizmet verilmektedir. Uzman danışmanların görev yaptığı dil okullarında öğrencilerin adaptasyonu sağlanmakta ve buna yönelik hizmet verilmektedir.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim insan hayatının en önemli gerekliliklerinden birisidir. Her insan eğitim alanında kendine ...
Amerika binlerce dil okulu bulmanız mümkündür. Dil okulu tecrübesi edinmek bir dili öğrenmek ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim