Amerika'da Dil Okulu Fiyatları

Günümüzde dünyanın küreselleşmesiyle artık yabancı dilin önemi çok fazla artmıştır. Dil öğrenebilmenin en kolay yolu ise Amerika içerisinde yer alan 52 eyalette yüzlerce dil okulu vardır. Bu dil okulları arasında eğitim durumuna ve bütçeye göre en uygun olan dil okulu seçilerek dil eğitimi alınabilir. Amerika'da dil eğitim almak artık eskisi kadar maliyeti yüksek bir durum değildir. Gidilen dil okulunda haftada 20 saat çalışma imkanı olacağı için dil okulunun maliyetleri çalışarak karşılanabilir.

Amerika'da Dil Kurslarının Çeşitleri

Amerika'da birçok dil kursu imkanı vardır. Dil kursları daha çok iyi düzeyde İngilizce eğitimi olan ve daha fazla geliştirmek isteyen kişilerin aldığı kurs modelidir. Bu dil kurslarının bazıları şöyledir, Genel İngilizce kursu, iş İngilizcesi kursu, yoğun İngilizce kursu, birebir İngilizce kursu ve mini grup İngilizce kurslarıdır. Bu kursların fiyatı hangi eyalette olduğu, uzunluk süresi ve kapsamına göre farklılık gösterir.

Dil Okullarına Katılabilme Şartları

Herkesin bütçesine ve hedeflerine göre dil okulları mevcuttur. Bu okullara katılabilmek için bazı okullar TOEL yabancı dil sınavına girip belirli bir puanı geçilmesini isterken bazı okullar ise herhangi bir sınava girmeden direk kayıt yaptırabilme imkanı sunar. Yani artık Amerika'da dil eğitimi almak çok zor değil. Bazı dil okullarının fiyatları çok uygun ve bütçeyi hiç zorlamadan rahatça gidilebilecek durumdadır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında İngilizce başta olmak üzere yabancı dil öğrenebileceğiniz pek çok ...
Daha iyi bir gelecek için her öğrenci kendini geliştirecek ve diğer öğrencilerin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim