Amerika'da Dil Okulu

Amerika Dil Okulları

Amerika İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler arasındadır. Amerika’da bulunan dil okulları, sunduğu kaliteli eğitimle birlikte Amerika’nın özgün yaşam tarzıyla birçok farklı ülkeden yabancı öğrenci kabul etmektedir. İngilizce öğrenmek için en iyi seçeneklerden birisi de Amerika’da dil eğitimi almaktır. Çünkü hem eğitim hayatınızda hem kariyer planlarınızla birlikte iş hayatınızda da İngilizceyi doğru öğrenmek oldukça önemlidir. Amerika’da İngilizce eğitiminiz sadece dil okullarında aldığınız eğitimle sınırlı kalmayacaktır. Dil okulu dışında da İngilizceyle iç içe olacaksınız. Bol bol pratik yapma fırsatı ile kelimelerin doğru telaffuzlarını, kullanış biçimlerini yaşayarak pratik ederek öğreneceksiniz. Bu yöntem öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır. Amerika’da birçok farklı eyalette farklı şehirlerde dil okulları mevcuttur. Amerika Dil eğitimi için sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Amerika’da eğitim fiyatları elbette ki şehirlere, konaklama biçimlerine ve okullara göre değişiklik göstermektedir.

Amerika’nın en büyük avantajlarından birisi ise çok kültürlü bir yapıda kaliteli eğitimle birlikte prestijli diploma, sertifika sunmasıdır. Kariyer planlarınızda Amerika’da dil eğitimi almak elbette sizleri ön plana çıkaracaktır. Amerika’da farklı kültürleri yakından tanıma, düşünüş biçimlerini anlamanız için harika bir fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar prestijli bir diploma ya da sertifikanın yanı sıra yaşam deneyimi olarak dönecektir. Bu kazanımlarla birlikte hem eğitim hayatınızda hem iş yaşamınız da bir adım önde olacaksınız. Amerika’da en çok tercih edilen

Amerika Dil Okulları;

Boston

EC Dil Okulu

ELS Dil Okulu

LSI Dil Okulu

Stanfford Dil Okulu

LAL Dil Okulu

FLS International Dil Okulu

Boston University CELOP Dil Okulu

Kings Education Dil Okulu

New York

EC Dil Okulu

ELS Dil Okulu

Embassy English Dil Okulu

LSI Dil Okulu

FLS Dil Okulu

St Giles Dil Okulu

Kings Education Dil Okulu

Los Angeles

EC Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu

FLS Dil Okulu

California Language Academy Dil Okulu

Kings Education Dil Okulu

San Francisco

EC Dil Okulu

Embassy English Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu

LSI Dil Okulu

St Giles Academy Dil Okulu

Stanfford House Dil Okulu

Yazar
7
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışına dil eğitimi almak için tercih edilebilecek birden fazla ülke vardır. ...
Yurtdışında ingilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin muhakkak, akraba, tanıdıkları olduğu ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim