Amerika'da En İyi Dil Okulu

Yurt dışında dil eğitimi almak isteyenlerin çoğunun tercihiAmerikaolmaktadır. İngilizceeğitim seviyesini sürekli olarak bu dilin konuşulduğu yerde almak daha verimli oluyor. Çünkü sürekli olarak İngilizcenin konuşulduğu ülkede sürekli tekrar yapma fırsatını buluyorsunuz. Kelimelerin telaffuzunu konuşurken duyuyorsunuz, deneyimlemiş oluyorsunuz. Bu durum sizin için daha hızlı bir öğrenme sürecine dönüşüyor. Aldığınız eğitim kalitesi de çok önem arz etmekte. Özellikle yurt dışıdil okulukapsamında en iyi eğitimin Amerika'da olduğu kabul edilmektedir. Bu okullarda verilenkursprogramları tamamen modern ve yüksek teknoloji kullanılarak gerçekleşmektedir. Dilkurslarıçoğunlukla birebir yöntemi ve az sayıda öğrencilerin katılımı ile verilmektedir.

Amerika'da eğitimfiyatlarıise düşünüldüğü kadar yüksek olmayıp, ödenen rakamlar karşılığında alınan hizmet bakımından ucuz bile sayılır. Eğitimmaliyetleri hesaplanırken konaklama ücretleri ve eğitim alırken sunulan iş imkanları da hesap edilmelidir. Özellikle Avrupa ülkelerindeki eğitimmaliyetihesaplarında en çok fiyat konaklama ve yemek masraflarından kaynaklanmaktadır. ABD'de verilen dil eğitimlerininfiyatıise eyalet ve bölgelerin özelliklerine ve sunduğu hizmetlere göre değişmektedir.

Amerika'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları Nelerdir?

Amerika’da dil eğitimi almak birçok Avrupa ülkesinden daha avantajlıdır. Amerika'da yüzlerle ifade edilen dil eğitimi veren kurum olduğundan, seçim yapma imkanı da fazladır ve istenilen nitelikler daha kolay bulunabilir. Ayrıca dünyada en çok kullanılan Amerikan aksanı öğrenilir ve ileride daha kolay iş bulma veya kariyer geliştirme işlemleri yapılabilir. Dil okullarının bitimini müteakip sınavsız olarak üniversitelere girilebilir veya lisansüstü eğitim yapılabilir. Bunların yanı sıra kampüslerde haftada 20 saat çalışma imkanı da bulunmaktadır.

Diğer Hususlar

Yurt dışında eğitim alırken en önemli konu olan konaklama, çeşitliliği nedeni ile bu ülkede problem olmamaktadır (stüdyo, aile yanı ve yurt gibi). Amerika'daki sosyal yaşam, ulaşım kolaylığı ve ucuzluğu ile sosyal ve spor aktivitelerinin çokluğu eğitim alanlara, eğitim yanında bir çok olumlu katkı sağlamaktadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Türkiye’de bulunan üniversitelerdeki işletme bölümü deyince akla gelen ...
Avrupa’nın sanat, moda, edebiyat, yemek ve sinema alanlarında başkenti olan İtalya, dünya ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim