Amerika'da Yarı zamanlı Staj

Bir yandan İngilizce bilginizi ilerletirken diğer taraftan profesyonel alanlarda staj yapıp uluslararası iş deneyimi kazanmaya ne dersiniz?
ABD'nin en büyük ve ünlü okullarından KAPLAN International Colleges, New York,Boston, Los Angeles ve San Francisco gibi popüler
merkezlerinde dil eğitimi alan öğrencilerine yarı zamanlı staj imkanı sunmaktadır.

Öğrenciler, Finans, IT, Halkla İlişkiler, Medya, Pazarlama ve Turizm Otelcilik gibi alanlarda uluslararası firmalarda çalışma şansına
sahip olurlar. Dil eğitimi ile beraber yapılan stajlarda öğrenciler işin gereksinimine göre sabahtan öğlene kadar staj yapıp öğleden
sonra derslere devam edebilir yada sabahtan öğlene kadar ders alıp sonrasında çalışabilir.

Profesyonel alanlarda ayarlanan bu stajlarda öğrenciler ücret kazanmazlar.Amerikada Stajın temel amacı öğrencilerin İngilizce bilgisinin
özellikle İş İngilizcesinin ilerlemesi ve yabancı şirkette çalışma imkanıdır.

Okullarda öğrenilen İngilizce bilgisini günlük hayatta kullanma ve geliştirme şansı ve uluslararası bir şirkette çalışmış olmak,
CV'nizde yaratacağı olumlu farklılık geri döndüğünüzde iş hayatınızda kendini hissettirecektir.

Program ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce öğrenmek için en doğru seçeneklerden biri İngiltere'dir. Coğrafi bölge olarak Türkiye'ye ...
VANWEST COLLEGE Kanada’da yurtdışı eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim