Amerika'daki En İyi Üniversiteler

Amerika, her öğrencinin gitmek istediği ülkeler arasında yer alır. Dünyanın en iyi üniversitelerine sahip ülkelerden biri olarak her yıl yurt dışından öğrencilere ev sahipliği yapan bir ülkedir. Amerika'da bulunan çok sayıda üniversite vardır. 4 yıllık lisans ya da 2 yıllık yüksek okul için Amerika'da bulunan birbirinden kaliteli ve iyi üniversiteler tercih edilebilir. Amerikan üniversiteleri, kaliteli eğitim almanın en iyi adreslerinden biridir. Daha iyi bir geleceğe sahip olmak ve ilgilendiğiniz alansa uzmanlaşmak için Amerika'daki üniversitelerden eğitim alabilirsiniz. Amerikan üniversiteleri denince akla ilk olarak Harvard ve Stanford üniversitesi gibi yerler gelir. Bunlar haricinde de birçok kaliteli ve iyi üniversite vardır. Amerika, eğitime fazlasıyla önem veren bir ülkedir ve bu alanda çok gelişmiştir.

En İyi Amerikan Üniversiteleri Hangileridir?

En iyi Amerikan üniversiteleri arasında Arizona State University, California State University gibi eğitim kurumları gösterilebilir. Yale University de Amerika'da en fazla bilinen kaliteli üniversiteler içindedir. Florida Institute of Technology ise mühendislik alanında en iyi üniversitelerden biridir. Louisiana Tech University, Amerika’da eğitim almak isteyen öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilen kaliteli üniversiteler arasında yer alıyor. Webster University de en iyi üniversiteler arasında yer alıyor. Sanat, tasarım, oyunculuk eğitimleri alanında en iyi üniversitelerden biri olarak Academy of Art University tercih edilebilir. Amerika, bunlar ve benzeri en iyi üniversiteleri ile kaliteli eğitimler veriyor ve öğrencileri kendine çekiyor. Amerika’daki en iyi üniversitelerde eğitim almak için danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Amerikan Üniversitelerinin Sağladığı Avantajlar?

Amerika'daki en iyi üniversitelerde eğitim almak sizlere birçok konuda avantaj sağlar. Öncelikle Amerika, dünya çapında saygınlığı bulunan birçok üniversiteye sahiptir. Bu yüzden Amerika’daki en iyi üniversitelerde aldığınız eğitim, birçok farklı ülkede kabul görebiliyor. Aynı zamanda dünyanın birçok yerinde iş imkânlarına da sahip olabiliyorsunuz. Amerika'nın en iyi üniversitelerine giderek çok kaliteli bir eğitim alabilir ve ilgili olduğunuz alanda uzmanlaşabilirsiniz. Amerika'da üniversite okurken aynı zamanda üniversitelerin sunduğu sayısız olanaktan da faydalanabilirsiniz. Çünkü Amerika'nın en iyi üniversiteleri, öğrencilerine her alanda fırsatlar sunar.

Amerika'daki En İyi Üniversitelere Nasıl Girilebilir?

Amerika'da en iyi üniversitelere girmek için bazı koşullara uymak gerekir. İki yıllık bir yüksek okula kayıt olmak daha kolaydır. İki yıllık bu eğitimden sonra ise dört yıllık lisans eğitimi için en iyi üniversitelere başvuru yapılabilir. Aynı zamanda doğrudan dört yıllık bir lisans eğitimi için en iyi üniversitelere girmek de mümkündür. Bunun için TOEFL ve SAT sınavlarına girilmiş ve yeterli bir puan alınmış olması gerekir. Amerika’daki en iyi üniversitelerde okuyabilmek için yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında her konuda sizlere yardımcı olunur ve Amerika’daki eğitim almanız sağlanır. Uzman kişilerin yardımı ile bu süreç daha kolay bir hale gelir.

Amerika'daki En İyi Üniversitelerde Kariyer

Amerika'da üniversite eğitimi almak, kariyer planları için çok önemlidir. En iyi Amerikan üniversitelerinde alınan eğitimler sonrası isterseniz ülkemizde isterseniz de yurt dışında kariyer yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda üniversitede de kariyerinize devam edebilirsiniz. Amerika'da lisans eğitimi almanız için iyi bir İngilizce’ye sahip olmanız gerekir. Eğitim süreci boyunca ise zaten iyi olan İngilizce bilginizi çok üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Amerika'daki en iyi üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak ve bu kurumlarda nasıl eğitim alacağınızı öğrenmek için danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Amerika'daki en iyi üniversiteler, her yıl ülkemizden ve diğer ülkelerden öğrenciler almaya devam ediyor.

Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından ...
Avustralya, eğitimde kalite arayanlar için son derece doğru bir tercihtir. Yüksek lisan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim