Amerika Dil Eğitimi

İngilizce ve diğer global dilleri öğrenmek açısından en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Amerika Yabancı dil öğrenmek için Amerika'yı tercih eden öğrenciler ilk olarak okul ve şehir konusunda zihninde bir harita çizmeleri onlara bu konuda hızlı bir şekilde ilerlemelerine katkı sağlar.

Amerika'da eğitim fiyatları değişmektedir bu değişimin başlıca sebeplerini okulun genişliği, bulunduğu bölge, akademik kadrosu, öğrenciye sunmuş olduğu programlar, ayrıca iyi okul araştırma sonucunda Türk öğrencilere fiyatı konusunda yardımcı olan dil kursları bulabilirler.kurs indirim ve promosyon içerir.

Şehir tercihi yapılırken Amerika'da birçok yerde toplu taşımanın yaygın olmadığını göz önünde tutularak tercih yapılmalıdır.

Amerika'da Yaşam Koşulları ve Konaklama

Amerika'da dil okuluna gitmeye karar veren öğrenciler eğer bir yandan da masraflarını en aşağı çekmek isterlerse bu kısıtlıdır. Dil okulu öğrencilerinin çalıma izni yok denecek kadar az olduğunu bilerek tercih etmeleri de önemlidir. Konaklama konusunda geniş bir alan sunulmuştur, konaklama konusunda sıkıntı çeken öğrenciler yok denecek kadar azdır. Ev sahipleri öğrencilere ev verme konusunda açıktırlar. Amerika'da Dil Eğitiminin Avantajları

Birçok öğrenci de Amerika'yı seçmektedir. Harvard Üniversity, Yale Üniversity gibi birçok önemli Üniversite buradadır. Amerika birçok öğrenciye ev sahipliği yaptığı için birçok okulun maliyetleri ve maliyeti birbirine benzemektedir - Turistik bir şehirdir -Kariyerinizeve dil eğitim yüksek derecede katkı sağlar. Kişiler dil eğitimini yerinde öğrenerek kendi yaşamlarını dil bilir bir seviyede yaşayabilirler.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Malta Dil Okulu Malta, İtalya’nın güneyinde 3 büyük adadan oluşan adalar ...
Malta Dil Okulu Fırsatları Malta, İtalya’nın güneyinde bulunan 3 adadan oluşan takım ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim