Amerika Dil Okulları

Amerika ülkesinde dil eğitimi almak adeta bir ayrıcalık olarak görülüyor. Üst düzey eğitim kalitesini öğrencilere tam anlamıyla yaşatan Amerika, dil eğitimi alırken ayrıca kariyerinize ve geleceğinize önemli artılar katarak ilerlemenizi sağlar. Amerika’da dil eğitimi alan kişiler genellikle profesyonel firmalar tarafından tercih edilen ve üst düzey pozisyonlarda görev yapan kişiler olarak karşımıza çıkıyor. Birçok markanın son yıllarda tercih ettiği iyi derecede dil bilen kişiler daha avantajlı ve iş bulma konusunda çok şanslı sayılıyor. Dünyanın birçok ülkesine göre Amerika ülkesi kişinin vizyonu içinde ayrıca çok kaliteli bir tercih olacaktır. İngilizcenin en geçerli aksanı olarak kabul edilen Amerikan İngilizcesini geliştirmeye yönelik birçok alternatif seçenek ve hizmetler bulunmakta.

Amerika Dil Okullarında Hangi Şehir Tercih Edilmeli

Amerika’da bulunan dil okulları Amerika’nın bütün bölgesine yayılmış bir yapıya sahiptir. Dinamik ve metropol yaşantısını sizlere en iyi sunacak ve iyi bir eğitim almak için öncelikle tabiki New York’u tercih edebilirsiniz. Amerika’da dil okulu kapsamında her bütçeye uygun alternatif seçenek ve çeşitler bulunuyor. Öncelikle New York yüksek yaşam kalitesi ve giderlerine sahip bir yer olduğu için daha yaşam koşulları uygun olan bölgeler olarakta yine kendi yaşam kriterlerinize uygun olarak Chicago veya Washington ‘u tercih edebilirsiniz. Bu şehirle ir özellikle ekonomik şehirler arasında gelmekte. Boston gibi köklü bir üniversiteye sahip bu şehirde öğrenci şehri olarak anılmasından dolayı birçok öğrenci ile iletişim kurmak kolay olacaktır. Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirler olarak popüler olan, Kaliforniya, Los Angelas, San Diego gibi Türk öğrencilerin yoğun olduğu şehirleri de ayrıca tercih edebilirsiniz.

Amerika Dil Okulları Programları Nelerdir?

Amerika’da birçok farklı çeşitlerde ve özelliklere sahip dil okulları bulunuyor. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizi geliştirmeye yönelik en uygun programlar seçilerek eğitim verilmekte. Bu programlar başlıca;

  • Sosyal yaşam için genel ingilizce kültürü
  • İş hayatı ve akademik hedefler doğrultusunda verilen eğitim programı
  • İş hayatı ve toplantı gibi alanlarda kullanılan iş İngilizcesi programı
  • Yönetici ve iş adamlarına yönelik üst düzey eğitim programları
  • 6-9 ay süreli başlangıç eğitim programı
  • Destekleyici birebir özel ders alma imkânı

Birçok farklı özel ve ekonomik paketler sunularak dil eğitimi alma şansınız olacak. Özellikle üst düzey profesyonel uzman kişilerden alınan ders programı oldukça önemli ve katkı sağlayan bir program olarak öne çıkıyor.

Amerika Dil Okulları Konaklama İmkânları

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen birçok kişinin merak ettiği konu konaklama sorusu. Konaklama birçok farklı çeşit ve yöntemlerle yapılmakta. Yine yurtdışı eğitim alan kişinin programına ve istemiş olduğu seçeneğe göre değişebilmektedir. Konaklama genellikle tercih edilen okul tarafından ayarlama yapılarak sizlere hizmet verilir. Aynı zamanda seçilen okul danışmanları ile birlikte karar vererek bütçenize uygun olarak seçim yapabilirsiniz.

Aile yanı konaklama imkânı; Amerika’da dil eğitimi alan birçok kişinin tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Amerikalı ailelerin evinde tek kişilik odalarda sabah ve akşam yemeği gibi seçenekler dâhilinde konaklama yapabilme imkânı mevcuttur.

Yurtta konaklama; Yurt konaklama yine en çok tercih edilen ve talep bir konaklama şekli. Genellikle şehir merkezinde olan yurtlarda öğrenci isteği doğrultusunda tek kişilik veya kalabalık odalarda kalır. Yemeği kendiniz yapmanız gerekiyor.

Öğrenci evlerinde konaklama; Aynı okulda olan öğrencilerin bir arada kaldığı bir ev ortamı konaklama şeklidir. Yemek, temizlik gibi tüm ortak giderler ortak karşılanır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı eğtiim denilince akla gelen ilk şirketlerden olan Karya International olarak,Yurtdışı ...
Eğitim hayatını daha ileriye taşımak ve gerçekten kaliteli bir eğitim almak isteyen kişilerin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim