Amerika Dil Okulları Fiyatları

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen her kişinin bütçesine göre programlar mevcuttur. Amerika’da üst düzey bir dil eğitimi alarak geleceğinize en güzel donanımlı bir yatırım yapmak için birçok şehirde farklı okullarda ve farklı ihtiyaç doğrultusunda dil eğitimi veriliyor. Kalınan şehir, dil eğitimi alınan okulun kalitesi, konaklama seçeneği ve dil eğitimi alınan program paketi gibi birçok faktör ve özellik Amerika’da dil eğitimi fiyatlarını değiştirebilir. Şehirden şehre, okuldan ve süre olarak da fiyatlar farklı seçeneklerde müşterilere sunulmakta. Üst düzey bir paket program dil eğitiminin en iyi okulda ve şehirde olması tabii ki fiyatı yükseltebilir. Tüm detaylar ayrıntılı olarak bütçenize göre uzman kişiler tarafından yönlendirme yapılarak doğru ve etkili şekilde çözüme ulaşmaktadır. Bu yüzden mutlaka Amerika’da dil eğitimi almadan önce köklü ve işinde donanımlı uzman firmalardan yeterli destek alınmalı ve buna göre karar verilmesi doğru olacaktır.

Amerika’da Dil Eğitimi Almadan Ne zaman Ücreti Ödemem Gerekli?

Amerika’da dil eğitimi almaya karar verdiyseniz uzman kişiler tarafından gerekli işlemlerin ve evrakların tamamlanmasının ardından, bulunduğunuz ülkeden ayrılmadan yani Amerika’ya gitmeden önce ödemenin tamamlanmış olması gerekli. Taksitli veya peşin ödeme yapılan dil eğitimi ücretiniz gideceğiniz tarihten önce ödemeye başlayabilirsiniz. Vizenizin olumlu sonuçlanması durumunda toplu ödeme yapılabilir. Kurs kaydı yapılırken tüm detaylar ve ödeme planları ayrıntılı olarak sizlere anlatılmakta ve sunulmakta. Tüm detayları dikkatli olarak takip etmeniz ve dinlemeniz yeterli olacaktır.

Amerika’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları Nelerdir?

Amerika’da dil eğitimi alan kişiler genellikle profesyonel ve donanımlı alanlarda çalışabilir. İstenilen tüm ihtiyaçlar ve talepler bu kişilerde bulunmaktadır. Firmaların artık günümüzde özellikle müdür ve yönetici pozisyonlarına eleman alımı yaparken tüm sektörlerde dil istediğini ve iyi düzeyde dil eğitimi istediğini biliyoruz. Dil eğitimi alan kişiler her zaman diğer çalışanlara göre hatta bazen patronlara karşı bile önde olurlar. Amerika’da dil eğitimi almanın birçok avantajı bulunuyor. Başlıca bu avantajlar;

  • Eğitim kalitesi ve standartlarının yanında en iyi dil eğitimi veren okullar Amerika’da yer almakta.
  • Dünyanın en büyük ve en prestijli dil okulları Amerika’da bulunuyor.
  • En büyük ekonomiye sahip olan bu ülkede dil eğitimi aldıktan sonra üniversite okuyabilir ve sürekli çalışma imkânı bulabilirsiniz.
  • Her bütçeye uygun dil okullarına sahip ülkede birçok farklı özelliğe sahip okul bulabilirsiniz.
  • Amerika ülke olarak çok kültürlü bir ülke olmasından dolayı yaşamak içinde tercih edebilirsiniz.

Amerika’da dil eğitimi verilen profesyonel donanımlı programlar ile verilir. Akademik programlar, iş programı, hazırlık veya genel program olarak tüm ihtiyaçlara yönelik çalışmalar bulunmakta.

Amerika Dil Eğitim Çeşitleri Nelerdir?

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler öncelikle ülkede ayrıcalıklı bir dil eğitimi alırlar. Böylece kendilerine ait bir ekstra dil kazanırlar. Dil eğitimi almak isteyen kişiler ihtiyaçlarına göre program seçebilir. Genel İngilizce programı, yoğun İngilizce, iş hayatı İngilizcesi, sınava hazırlık programına katılım sağlayabilirler. Birebir özel ders alma imkânı elde edebilirsiniz. Akademik okullardan akademik amaçlı üst düzey kapasitede İngilizce programı alabilirsiniz. İngilizce öğretmenlerine yönelik birçok alternatif program seçeneğinden yararlanmak mümkündür. Sertifika programlarına katılım sağlayarak İngilizce sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz. Birçok farklı programı içinde barındıran dil okulları şehirden şehre ve okuldan okula fiyat değişimi gösterebilir. Size uygun olan programı seçerek ona katılım sağlayabilirsiniz. 6 ay 9 ay veya 3 ay gibi kısa uzun süreli olarak dil eğitimi alabilirsiniz. Sürede fiyatta değişme faktörü olarak etken olmaktadır.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
2019 Bordo Pasaport Harçları Bordo Pasaport resmi adıyla Umama Mahsus pasaport genel olarak ...
Pek çok kişi hayatının bir döneminde yurtdışında eğitim alma fikrine girer. Kimileri ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim