Amerika Dil Okulları Ve Katılma Şartları

İyi bir kariyer için öğrencilik yıllarından itibaren dil okulu tercih edilmelidir. Ülkemiz eğitim öğretim alanında yenilikleri takip eden bir ülke olmasına karşın, yabancı dil konusunda yeterli seviyede değildir. Yurtdışında, dil eğitimin temelinde ülke olarak Amerika kaliteli bir yere sahiptir. Özellikle yabancı dillerini geliştirmek ve tam anlamıyla dil öğrenmek için bu ülkede kurs görmek isteyen öğrenciler için uygun yöntemler belirlenmektedir. Ayrıca bu eğitim programlarının maliyetleri çok yüksek değildir. Yurtdışında kaliteli yabancı dil kursları bulunmakta ve insanların gelecekleri için son derece yararlı olmaktadır.

Tüm Ülkelerde Dil Eğitimi

Amerika ve tüm ülkelerdeki dil eğitim programlarına katılmak çalışma hayatınızda önemli yerler edinmenizi sağlayacak en önemli etmenlerdendir. Yurtdışındaki tüm eğitim programlarının fiyatları ve kalitesi Amerika ile kıyaslandığında çok büyük farklar olduğu görülmektedir. Amerika'da dil eğitimi almak, tüm ülkelerde geçerli olan ve kariyer hedefinde önemli bir rol oynayan belgeye sahip olmak demektir. En kaliteli dil eğitimini fiyatı en uygun olacak şekilde alabilir, kariyer hedefiniz için en doğru adımı bu şekilde atabilirsiniz.

Gelecek Garantisi

Kaliteli bir hayat yaşamak, gelecek garantisi ile mümkün olmaktadır. Gelecek garantisi için ise kaliteli bir eğitim kurumundan alınacak diploma son derece önemlidir. Amerika'da dil eğitimi almanın maliyeti çok yüksek olmamakla birlikte, kalitesinin yanında sözü edilemeyecek orandadır. Yurtdışı eğitimi, hem öğrencilerin hem de ailelerin memnuniyet seviyesini karşılamakta ve başarının sağlanmasında doğru tercih olmaktadır.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Nerede Okuyacaksınız? Yurtdışı eğitimi almaya karar vermek bir mesele ancak bu kararı aldıktan ...
İnsanlar her zaman global dil haline gelmiş olan İngilizceyi öğrenmeye çalışır. İngilizce ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim