Amerika Dil Okulu Çalışma İzni

ABD’de eğitim gören öğrenciler, haftalık olarak toplamda yirmi saatlik bir süre boyunca kampus içinde iş imkanına sahiptirler. Yapılan stajları ise bazı okullar, müfredat içi bir ders olarak değerlendirip iş olarak görmezler. Birçok üniversite, öğrencilere sunulan staj sırasında öğrencilerin güvenliğinin sağlanmasını zorunlu görür ve bunun için birimler oluşturur.

Amerika’da dil eğitim alan öğrenciler, çalışma iznine sahip değildir ancak Amerika öğrencilere birçok gerçek iş deneyimi sunan müfredat dışı etkinliklere sahiptir. Bu müfredat dışı etkinlikler içerisinde okul gazetesinde çalışmak, bilim fuarlarına katılım sağlamak ve tartışma ekibinde yer almak sayılabilir. Amerika dil okulu ile birlikte öğrenciler eğitimden edindikleri bilgileri uygulamaya geçebilir. Birçok kurs imkânı bulunan Amerika’da dil kursları ile dil gelişimine katkıda bulunabilirsiniz ve yabancı dil bilgisini çalışma yaşamında kullanabilirsiniz.

Amerika Dil Okulu Ücretleri

Amerika dil okulunda eğitim almak isteyen öğrencilerin ödedikleri kurs fiyatları da sahip oldukları imkânlara oranla çok uygundur. Kurs fiyatı alınacak kurslara ve kursun bulunduğu şehre göre değişir. Ancak maliyetleri dil okulunun olduğu yere göre değişiyor ve maliyeti gayet uygun olan kurslar ile dil gelişimi oldukça iyi bir hal alıyor.

Yurt Dışı Dil Okulunda Başka Ne Tür İmkânlar Vardır?

Kazandıkları dil gelişiminin yanı sıra öğrenciler, bulundukları üniversiteden iş görüşme yöntemlerini de öğreniyor ve eğitim sonunda uzmanlardan oluşan kariyer hizmeti bölümünden faydalanabiliyor.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Fransa özellikle hukuk, uluslararası ilişkiler, yönetim ve sanat ile ilgili bölümlerde en çok ...
Kanada’da Dil Okulu Kanada, yüksek yaşam standartları, yüksek refah düzeyi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim