Amerika Dil Okulu Maliyeti

Amerika binlerce dil okulu bulmanız mümkündür. Dil okulu tecrübesi edinmek bir dili öğrenmek için en kolay ve eğlenceli yoludur. Öğrenmek istediğiniz dil için seviyeniz ne olursa olsun kolayca dili öğrenmeniz için seviyenizi tespit edeceklerdir. Dil eğitim konusunda Amerika ana dili olan eğitmenler tarafından veriliyor. Maliyetleri ise bulunduğu şehre ve alacağınız pakete ve ayrıca alacağınız haftaya göre değişmektedir.

Maliyetlerine Göre Dil Okulları

Chicago'da alacağınız bir dil eğitim için bir çok seçenek bulunmaktadır. Size uygun seçeneklerin birini bulup alt fiyatları kontrol edebilirsiniz. 4,8,12,24 ve 36 ay olarak hizmet sunmaktadır. O aylara göre kendinize uygun olanı seçip, miktarları ona göre kontrol edebilirsiniz. 4 hafta için 1200, 8 hafta için 2250, 12 hafta için 3350, 24 hafta için 5500 ve 36 hafta için ise 8700 Dolar minimum ücreti bulunmaktadır. Bu ücretler kurs için her döneme göre değişmektedir. Eğer erken kayıt yapılır ise daha uygun fiyatları ile de eğitim görebilirsiniz.

Erken Kayıt fırsatı

Erken kayıt ile Amerika dil okulu fırsatlarından faydalanmanız mümkündür. Maliyetleri minimum olarak belirlense de daha iyi sonuçlar almak için resmi sitelere maliyeti sorabilir ve teklif gönderebilirsiniz. Kursları takip etmeden karar vermeniz önerilmez sebebi ise günlük olarak miktarları değişmesidir. Fiyatı uygun bulduğunuz dil okulu ile irtibata geçip tüm ayrıntılara telefondan ulaşabilirsiniz.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında okul değişim programları genellikle üniversite öğrencileri için popüler olan ...
Hangi ülkeden olursanız olun, yurtdışında eğitim alma şartlarını taşıdığınız sürece, ...
Amerika Dil Okulu Maliyeti

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim