Amerika Dil Okulu Maliyeti

03-03-2018

Amerika binlerce dil okulu bulmanız mümkündür. Dil okulu tecrübesi edinmek bir dili öğrenmek için en kolay ve eğlenceli yoludur. Öğrenmek istediğiniz dil için seviyeniz ne olursa olsun kolayca dili öğrenmeniz için seviyenizi tespit edeceklerdir. Dil eğitim konusunda Amerika ana dili olan eğitmenler tarafından veriliyor. Maliyetleriise bulunduğu şehre ve alacağınız pakete ve ayrıca alacağınız haftaya göre değişmektedir.

Maliyetlerine Göre Dil Okulları

Chicago'da alacağınız bir dil eğitim için bir çok seçenek bulunmaktadır. Size uygun seçeneklerin birini bulup alt fiyatları kontrol edebilirsiniz. 4,8,12,24 ve 36 ay olarak hizmet sunmaktadır. O aylara göre kendinize uygun olanı seçip, miktarları ona göre kontrol edebilirsiniz. 4 hafta için 1200, 8 hafta için 2250, 12 hafta için 3350, 24 hafta için 5500 ve 36 hafta için ise 8700 Dolar minimum ücreti bulunmaktadır. Bu ücretler kurs için her döneme göre değişmektedir. Eğer erken kayıt yapılır ise daha uygun fiyatları ile de eğitim görebilirsiniz.

Erken Kayıt fırsatı

Erken kayıt ile Amerika dil okulu fırsatlarından faydalanmanız mümkündür. Maliyetleri minimum olarak belirlense de daha iyi sonuçlar almak için resmi sitelere maliyeti sorabilir ve teklif gönderebilirsiniz. Kursları takip etmeden karar vermeniz önerilmez sebebi ise günlük olarak miktarları değişmesidir. Fiyatıuygun bulduğunuz dil okulu ile irtibata geçip tüm ayrıntılara telefondan ulaşabilirsiniz.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Güney Afrika'ya taşınan birisi Güney Afrika toplumuna entegre olmak ister. Bunun için bir dil ...
Dil eğitimi oldukça komplike bir süreçtir. Kişi anadilinin konuşulduğu bir coğrafyada ne ...

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim