Amerika Dil Okulu Maliyeti

Amerika binlerce dil okulu bulmanız mümkündür. Dil okulu tecrübesi edinmek bir dili öğrenmek için en kolay ve eğlenceli yoludur. Öğrenmek istediğiniz dil için seviyeniz ne olursa olsun kolayca dili öğrenmeniz için seviyenizi tespit edeceklerdir. Dil eğitim konusunda Amerika ana dili olan eğitmenler tarafından veriliyor. Maliyetleri ise bulunduğu şehre ve alacağınız pakete ve ayrıca alacağınız haftaya göre değişmektedir.

Maliyetlerine Göre Dil Okulları

Chicago'da alacağınız bir dil eğitim için bir çok seçenek bulunmaktadır. Size uygun seçeneklerin birini bulup alt fiyatları kontrol edebilirsiniz. 4,8,12,24 ve 36 ay olarak hizmet sunmaktadır. O aylara göre kendinize uygun olanı seçip, miktarları ona göre kontrol edebilirsiniz. 4 hafta için 1200, 8 hafta için 2250, 12 hafta için 3350, 24 hafta için 5500 ve 36 hafta için ise 8700 Dolar minimum ücreti bulunmaktadır. Bu ücretler kurs için her döneme göre değişmektedir. Eğer erken kayıt yapılır ise daha uygun fiyatları ile de eğitim görebilirsiniz.

Erken Kayıt fırsatı

Erken kayıt ile Amerika dil okulu fırsatlarından faydalanmanız mümkündür. Maliyetleri minimum olarak belirlense de daha iyi sonuçlar almak için resmi sitelere maliyeti sorabilir ve teklif gönderebilirsiniz. Kursları takip etmeden karar vermeniz önerilmez sebebi ise günlük olarak miktarları değişmesidir. Fiyatı uygun bulduğunuz dil okulu ile irtibata geçip tüm ayrıntılara telefondan ulaşabilirsiniz.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı Çalışma İzni Yurtdışı eğitimi ile birlikte pek çok kişi yurtdışında ...
Polonya’da Üniversite Lisans eğitimi için Avrupa’da eğitim almak oldukça ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim