Amerika Dil Okulu Vize Reddi

Amerika dil okulu için en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Birçok Türk dil edinimi için Amerika eyaletlerine gitmektedir. Fakat her zaman durum beklenildiği gibi gitmemektedir. Dil kursları vize için yardım etse de yine de bazı aksilikler vize alırken çıkmaktadır. Örneğin eksik belge beyanında Amerika içinde dil okulu vize reddi gelebiliyor. Bir diğer vize reddi ise finansal yetersizlikler yüzünden oluyor. Yeterli sponsor gösterilmemesi koşulunda vize alamıyorsunuz. Amerika fiyatları olarak pahalı bir ülke ve bankanızda ki hesabınızda ki paranızın size yetmesi gerekmektedir. Kurs için olan fiyatı da bu koşullarda denetlenmektedir. Öğrenci vizesi reddi ise genel olarak eğitim nasıl olacağının tam açıklanmaması nedeniyle olmaktadır. Maliyeti karşılanacak bir vatandaşın ülkelerine girmesine izin vermektedirler.

Vize Reddinin Sebebi Olan Diğer Unsurlar

Öncelikle verilen süre zarfında ülkeden ayrılmamanız durumunda yine vize reddi almaktasınız. size tanınan süre zarfında mutlaka ama mutlaka Amerika'dan çıkmış olmanız gerekmektedir. Bankanızda ki para dengesi kontrol ediliyor ve ona göre karar veriliyor. Bir diğer unsur ise eğer belge de sahtecilik ve ya yalan beyan varsa yine vize reddi geliyor. Dil kursları için bile başvuru yapsanız maliyetleri kesinlikle geri ödenmiyor. Eğer ülkeyle bağı görülmez ise yine birey vize reddi almaktadır. Yani, vize verilmeden önce dil kursu sonrası ülkeyi terk edip terk etmeyeceğinizden emin olmaları gerekmektedir.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dünya çapında diplomatik bir göreve sahip olan VFS124 ülkede 2151 tane bürosu ...
Sat testleri yurtdışında üniversite okumak isteyen bireyler için sağlanan ilk aşama ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim