Amerika Ucuz Dil Okulları

Amerika Ucuz Dil Okulları genel olarak Amerika , New York ve Chiciago şehirlerinde daha ucuz olarak hizmet sunmaktadırlar. En çok farklı bir arada tutan şehirlerden biri olan New York dil okulu için çok özel fırsatlar sunmaktadır. Dil eğitimi üzerine uzman kadrosu bulunan bir çok dil kursları vardır. Dil kursları istediğiniz herhangi bir dil üzerine size özel dersler ile verilmektedir.

Dil Kursu İçeriği

Dil kursları genel olarak farklı paketleri kapsamaktadır fakat ortak olan özellikleri şunlardır. Haftada en az 20 saat hem konuşma, yazma, dil bilgisi ve okuma dersleri ile eğitim vermeleridir. Bir kişinin yeni bir dili öğrenmesi gereken her şeyi kapsayan bu kursları çok uygun fiyatları ile alabilirsiniz.

Dil Kursu Maliyetleri

Genel maliyetleri olarak minimum miktar bir aylık süre olarak 900 Dolar'dır. Dil paketinizin içeriğine göre miktarlar değişmektedir. Her şey dahil paketleri tercih ederseniz vize giderleri, uçak biletleri ve daha bir çok konuda fiyatları kapsamaktadır. Dil edinmeden önce yapmanız gereken tüm işlemleri onlar sizin yerinize yapıyor. En mantıklı ve uygunfiyatı bulmak için tüm dil okulu resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz. 32 haftalık her şey dahil dil okulu yaklaşık maliyeti 10.000 ve 15.000 Dolar arası değişmektedir. Size uygun olan kurs bütçenize göre ayarlanabilir. Ayrıca bir çoğuna makul teklifler göndermeniz de mümkündür.

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışı dil okullarında İngilizce eğitimi almak, dil öğrenmenin en etkili ve kalıcı yöntemi ...
İrlanda’da Öğrencilere Çalışma İzni Yurtdışı eğitim son yıllarda dil okulları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim