Avustralya'da Dil Okulları

Avustralya’da Dil Okulları

Avustralya, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler arasında. Avustralya günümüzde dil eğitimi için yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Avustralya’nın en büyük avantajları arasında yasal çalışma izni bulunmaktadır. Avustralya’da dil eğitiminiz boyunca hem büyük şehirde yaşamanın imkanlarına sahipsiniz hem de her zaman güneşli ve sıcak bir iklime sahip Avustralya’da güneşli plajların, denizin imkanlarına sahipsiniz. Avustralya’da dil eğitimi için gittiğiniz de 4 ay ve üzeri bir eğitim aldığınızda yasal çalışma iznine sahip olursunuz. Çalışma izniniz haftalık 20 saattir. Ortalama olarak saatlik 16 AUD - 20 AUD kazanabilirsiniz. Uzun vadeli dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça makul maliyetlerde dil eğitimi alabilmeniz mümkündür. Avustralya’da öğrenciler genelde kafelerde, kahvecilerde, restoranlarda iş bulabilmekteler. Ancak şunu söylemek gerekir ki Avustralya’da iş bulabilmeniz doğrudan İngilizce seviyenizle ilgilidir. Avustralya’nın en büyük avantajlarından birisi de resmi dilinin İngilizce olmasıdır. Dil eğitimi alırken sadece okulda değil okul dışında da bol bol İngilizce pratik yapmanız mümkündür. İngilizceyi hayatın her alanında kullanarak, konuşarak, dinleyerek, söylenenlere cevap vererek İngilizceyi yaşayarak öğrenmeniz mümkündür. Bu öğrenme yöntemi en doğru, en iyi şekilde öğrenmenize neden olacaktır; Çünkü kelimelerin doğru telaffuzlarını kullanış biçimleriyle öğreneceksiniz.

Avustralya’da Dil Okulları, tüm dünyada kabul görmüş kurumsallaşmış, zincir kaliteli dil okullarından oluşmaktadır. Sidney, Melbourne gibi büyük şehirlerde de dil okulları bulunmaktadır. Dil okullarında eğitim alırken konaklama olarak aile yanı konaklama ya da yurt konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Her seviyeye, her ihtiyaca göre dil okulu programları bulabilmek mümkündür. Avustralya’da dil okulları çok çeşitli programlar sunmaktadır. Bu programlardan bazıları mesleki İngilizce, yoğun İngilizce, genel İngilizce programlarıdır. Avustralya’da eğitiminiz süresinde yeni yerler keşif edecek, yeni insanlar tanıyacak, yeni yaşam deneyimleri elde edeceksiniz. Avustralya’da dil okullarında alacağınız eğitimle kaldığınız süre boyunca İngilizce seviyenizi mükemmel hale getirebilme fırsatınızı bulunmaktadır. Avustralya Dil Okulları, geniş, büyük şehirlerinde sıcak iklimiyle birlikte plajları keyfini süreceğiniz, bir yandan eğitiminize devam ederken, bir yandan çalışabileceğiniz, yaşam deneyimi kazanacağınız harika bir fırsat sunmaktadır.

Brisbane

Sidney

Melbourne

Perth

Cairns

Gold Coast

Darwin

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika Dünyanın en büyük ülkelerinin başında yer alıyor. Gerek ekonomisi gerek ...
Kanada özellikle son yıllarda lise eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerin başında yer almaktadır. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim