Avustralya Dil Eğitimi

Bir ada ülkesi olan Avustralya doğası, yüksek yaşam standartları ve iş imkanları ile dil eğitimi tercihlerinde en önde gelen ülkelerin başında gelmektedir. Dil eğitimi için Avustralya’ya gidecek olan kişilere, aynı zamanda çalışma vizesi de verilmesi eğitim alırken çalışma imkanını da beraberinde getirmektedir. Öğrenciler çalışarak İngilizcelerini pratiğe dökme ve konuşma ve anlama yeteneklerini geliştirme şansı yakalamaktadır. Avustralya dil eğitimi ile ilgili gerek şehir gerekse de program seçiminde sizlere Karya International olarak her türlü konuda danışmanlık vermekteyiz.

Avustralya Dil Eğitimi İçeriğinde Neler Var?

Avustralya’daki eğitim kurumlarının vermiş olduğu İngilizce eğitimleri genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, mesleklere yönelik İngilizce, akademik İngilizce, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık ve sömestr İngilizce eğitimleri adları altında toplanmaktadır. Bu eğitimler haricinde Avustralya’daki üniversitelere başvuru için de bu kurumlar aracılığıyla danışmanlık almanız mümkündür. Eğitim hayatına Avustralya’da devam etmek isteyen kişiler, okul seçimini de buna göre yapmalıdır. Avustralya’da dil eğitiminden beklentileriniz ve gelecek planlarınız doğrultusunda, en uygun eğitim programını Karya International danışmanlık şirketi ile seçebilirsiniz.

Avustralya’da Dil Öğrenmek

İngilizce eğitimleri konusunda en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Avustralya, eğitim anlamında birçok fırsatı da öğrencilere sunmaktadır. Dil eğitimleri sonrasında üniversite başvurularının yapılabilmesi, okurken çalışma imkanının olması gibi birçok avantajdan öğrenciler yararlanabilmektedir. Konaklamalar aile yanında, otellerde ya da yurtlarda gerçekleştirilmektedir. Aile yanı konaklamaları tüm yurt dışı eğitimlerinde olduğu gibi İngilizcesini geliştiren ya da yeni öğrenen kişiler için tavsiye edilmektedir. Böylelikle aile üyeleri ile İngilizce pratik yapma şansı elde edilmektedir. Tüm eğitim programlarından maksimum verimi alabilmek ve size en uygun programı seçebilmek için Karya International olarak sizlere her türlü yardımı vermekteyiz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim hayatına yurtdışında devam etmek isteyen kişilerin veya çocuklarının eğitimine yurtdışında ...
Almanya’da Dil Okulu Almanca, Avrupa’nın en çok konuşulan 2. Dili olma özelliğine ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim