Avustralya Dil Eğitimi

Bir ada ülkesi olan Avustralya doğası, yüksek yaşam standartları ve iş imkanları ile dil eğitimi tercihlerinde en önde gelen ülkelerin başında gelmektedir. Dil eğitimi için Avustralya’ya gidecek olan kişilere, aynı zamanda çalışma vizesi de verilmesi eğitim alırken çalışma imkanını da beraberinde getirmektedir. Öğrenciler çalışarak İngilizcelerini pratiğe dökme ve konuşma ve anlama yeteneklerini geliştirme şansı yakalamaktadır. Avustralya dil eğitimi ile ilgili gerek şehir gerekse de program seçiminde sizlere Karya International olarak her türlü konuda danışmanlık vermekteyiz.

Avustralya Dil Eğitimi İçeriğinde Neler Var?

Avustralya’daki eğitim kurumlarının vermiş olduğu İngilizce eğitimleri genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, mesleklere yönelik İngilizce, akademik İngilizce, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık ve sömestr İngilizce eğitimleri adları altında toplanmaktadır. Bu eğitimler haricinde Avustralya’daki üniversitelere başvuru için de bu kurumlar aracılığıyla danışmanlık almanız mümkündür. Eğitim hayatına Avustralya’da devam etmek isteyen kişiler, okul seçimini de buna göre yapmalıdır. Avustralya’da dil eğitiminden beklentileriniz ve gelecek planlarınız doğrultusunda, en uygun eğitim programını Karya International danışmanlık şirketi ile seçebilirsiniz.

Avustralya’da Dil Öğrenmek

İngilizce eğitimleri konusunda en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Avustralya, eğitim anlamında birçok fırsatı da öğrencilere sunmaktadır. Dil eğitimleri sonrasında üniversite başvurularının yapılabilmesi, okurken çalışma imkanının olması gibi birçok avantajdan öğrenciler yararlanabilmektedir. Konaklamalar aile yanında, otellerde ya da yurtlarda gerçekleştirilmektedir. Aile yanı konaklamaları tüm yurt dışı eğitimlerinde olduğu gibi İngilizcesini geliştiren ya da yeni öğrenen kişiler için tavsiye edilmektedir. Böylelikle aile üyeleri ile İngilizce pratik yapma şansı elde edilmektedir. Tüm eğitim programlarından maksimum verimi alabilmek ve size en uygun programı seçebilmek için Karya International olarak sizlere her türlü yardımı vermekteyiz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
MBA; ekonomi, finans, pazarlama, girişimcilik, yönetim, idare ve benzeri alanlarda uzmanlaşmak ...
İtalya’da Dil Okulu İtalya, Avrupa’da harika bir Akdeniz ülkesidir. Bir çok ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim