Avustralya dil okulları

Yabancı dil eğitimi ülkemizde örgün eğitim ve üniversitede hazırlık olarak verilmektedir. Ne yazık ki yeterli olacak kadar yabancı dil öğrenilememektedir. Kurslar vasıtası ile insanlar kendilerine çok daha fazla imkan sunulan yerleri tercih etmektedir. Yapılan aktivite ve sunulan imkanlar ile yurtdışında daha iyi bir eğitim almak kolaydır. İş hayatınız veya özel hayatınız için gerekli olan İngilizce eğitimini yurtdışında almak gelişim için çok daha iyi olmaktadır.

Alınacak Eğitim

Dil okulları, yurtdışı üniversite, yurtdışında lise, yaz okulları, mesleki İngilizce, yurtdışında MBA, yurtdışında sertifika ve vize danışman programları sizler için sunulmaktadır. Dil okulları bünyesi kapsamında ki Avustralya dil okullarını seçebilirsiniz. Avustralya dil okullarını tercih etmeniz durumunda çeşitli şehir, okul ve programlar sunulmaktadır. Şehir ve okul seçimi tamamıyla size bırakılmaktadır. 164 program ve 4 okulu kapsamaktadır. Brishbane, Sydney, Perth, Cairs, Gold Coast, Dawin, Sydney Manly, Malbourne, Bondi, Manly, Adelaide ve NM TAFE Perth şehirlerinde bulunan dil okullarını seçebilirsiniz.

Eğitimde Kalite

Okulların konumu oldukça önemli caddelerde olup pratik için çok fazla imkan sunulmaktadır. Konaklama imkanı sunulup tercih edenler aile yanında kalabilir. Sunulan programlar level olarak değişmekte ve süresi duruma göre fark etmektedir. Şehir ve turistik geziler düzenlenmekte olup bir çok farlı yeri görme imkanı sunulmaktadır. Yoğun eğitim temposunda eğlenceli aktiviteler ile sizlere daha iyi bir eğitim sunulmaktadır.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
2019 Güncel Pasaport Harçları Yeni yılla birlikte, yeni pasaport harç bedelleri ...
Yurtdışına gitmek isteyenlerin büyük bir çoğunluğu iyi bir gelecek amacıyla çıkmaktadır. ...
Avustralya dil okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim