Avustralya Ucuz Dil Okulları

Avustralya, İngilizce dil eğitimi için tercih edilen avantajlı ülkelerden biridir. Farklı yoğunlukta dil eğitim programları, birçok şehirde eğitim alma fırsatı ve uygun fiyatlı konaklama opsiyonlarıyla Karya Yurt Dışı Eğitim firmasında da en çok okul seçeneğine sahip ülkeler arasında. Aynı zamanda Amerika, İngiltere gibi ülkelere oranla daha uygun fiyatlı bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Eğitim seçenekleri açısından ise son derece zengindir.

Avustralya Eğitim Programları
Brisbane, Sydney, Cairns, Adelaide, Gold Coast, Bondi, Melbourne, Perth, Darwin, Manly, Sydney Manly, Manly ve NM Tafe Perth bölgelerinde farklı sayıda eğitim programları bulunmaktadır. En fazla tercih edilen şehirleri Brisbane, Melbourne ve Sydney’dir. Genel İngilizce, İngilizce Plus, GMAT/ GRE, TOEFL/ IELTS, standart İngilizce, yoğun İngilizce, junior İngilizce gibi farklı eğitim programları bulunmaktadır. Eğitim programlarının süresi ise, tercih ettiğiniz eğitim türüne ve okula göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama olarak en az 2 haftadan 6 aya kadar birçok farklı program bulunuyor. Daha uzun süren programların da olduğunu söyleyebiliriz. Hepsi için Karya yurt dışı eğiti firmasından danışmanlık alarak detayları öğrenebilir, karar verip bir plan oluşturabilirsiniz.
Avustralya’da Eğitim Koşulları
Eğitim koşulları yüksek standartlardadır. Karya yurt dışı eğitim firması, belli seviyenin üzerindeki dil okulları ile anlaşmalıdır. Bunun haricinde, tercihleriniz doğrultusunda da eğitimin sunacağı imkanlar değişkenlik gösterebilir. Farklı yaş grupları, eğitim ihtiyaçları ve sınavlara göre şekillenen dil programlarının yanı sıra okul içi ve dışı aktiviteler de önemlidir. Gezi programları, oryantasyon programları, speaking yönünden gelişmeniz için okul içi konuşma grupları ve öğrenciler arasında kaynaşma olması için sosyal aktivitelerin olması önemlidir. Avustralya kapsamındaki dil okullarının hepsi konum açısından bulundukları şehrin merkezi bir noktasındadır.

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ankara'da yurtdışı eğitim konusunda her türlü sorunuzu sorabileceğiniz, danışmanlarımızdan ...
Liseden mezun olan öğrencilerimizin en büyük problemi gelecek kaygısıdır. Yurtiçi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim