İngiltere'de Dil Eğitimi hakkında

27-11-2012

İngiltere yurtdışından birçok öğrencinin ingilizceyi öğrenmek için tercih ettiği ve dil okullarinin cok kaliteli eğitim verdiği bir ulkedir. İngilterenin en iyi dil okulları Londra ve çevresindedir. İngiltere dil kursları Londra basta olmak uzere Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Hastings, Manchaster şehirlerinde yoğunluk gösterir. İngiltere Brighton Dil Okulları özellikle yaz döneminde en cok tercih edilen yerlerden birisidir, ve Brighton Dil Okulu fiyatlari Londra Dil Okullari fiyatlarina gore daha uygundur. İngiltere aynı zamanda on sekiz yaş altı öğrencilerin yurtdışı yaz okullarında tercih ettikleri ülkedir.

İngiltere dil kurslarını Uzak Doğu başta olmak üzere, Avrupa, Guney Amerika ve Orta Doğudan birçok öğrenci tercih etmektedir. Turkiyeden İngiltere Dil Okullarına gitmek isteyen öğrenciler eğitim danışmanlığı firmaları başta olmak üzere, internet siteleri ve ingiltere dil okulu forumlarını takip etmektedirler.

İngiltere Dil kursları sadece yaz döneminde değil , yıl boyunca en cok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. İngiltere Dil Okullarına erken kayıt olunduğu taktirde okulların uyguladıkları özel promosyonlar geçerli olabilmektedir. İngilterede Eğitim her profilden öğrencinin ihtiyacı karşılayacak programları sunmaktadır.

Detaylı bilgi için:http://www.karyainternational.com/ingiltere-dil-okullari-yeni.htm

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim