İngiltere'de Mesleki İngilizce

16-08-2014

Mesleğinizle ilgili belirli bir alanda uzmanlaşmak ve teknik terimlere, kalıplara daha çok hakim olmak istiyorsanız mesleki İngilizce programları sizin için en ideal seçenektir. İngiltere'de mesleki İngilizce programlarına yönelik değişik kurs alternatifleri bulmak mümkündür. İngiltere mesleki İngilizce kursları yılın her döneminde bulabileceğiniz genellikle 2-12 hafta aralığında yapılan kısa dönemli programlardır.

İngiltere mesleki İngilizce programlarına katılım için genelde minimum orta düzeyde İngilizce bilmeniz gerekmektedir. İngiltere'de mesleki İngilizce programlarını her dili okulu sunmamaktadır. Bu konu üzerine uzmanlaşmış dil okulları vardır. İngiltere'de mesleki İngilizce programları genellikle haftada 20 veya 28 dersten oluşan programlardır.

İngiltere'de en çok tercih edilen mesleki İngilizce kursları arasında işletme, hukuk, sigortacılık, havacılık, sinema ve televizyon, medya alanları gelmektedir. Ancak pek çok farklı alanda da mesleki İngilizce programları bulmak mümkündür.

Konu ile ilgili sorularınızı danışmanlarımıza sorabilirsiniz.
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim