Surrey University IELTS şartsız kabul

24-07-2018

Eylül 2018'den itibaren Bellerbys öğrencilerine ek bir IELTS koşulu olmaksızın Surrey Üniversitesi'nden şartlı ilerleme teklifi verilecektir.

 
Eylül 2018'den itibaren, aşağıdaki yollardaki tüm öğrencilerin Surrey Üniversitesi'nde çeşitli derecelerde çalışmak için şartlı bir ilerleme teklifi alacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tam liste için ekte bakın.
İşletme, Finans ve Yönetim Vakfı Uluslararası İlişkiler ve Politika Vakfı
Kimya Mühendisliği Vakfı Hukuk Vakfı
Hesaplama Vakfı Pazarlama Vakfı
Mühendislik Vakfı Medya Vakfı
Beşeri Bilimler Vakfı Bilim ve Eczacılık Vakfı

IELTS ilerlemeden feragat
Teklifler, Bellerbys Foundation programının bir parçası olarak dahil edilen AES'i kabul edeceklerinden, Surrey Üniversitesi'nde herhangi bir IELTS koşulunu içermeyecektir. *
Surrey Üniversitesi Hakkında
Surrey Üniversitesi, yüksek kaliteli bir eğitim sağlamaya kendini adamış, öğrencilere gelecekteki kariyerine doğru ilk adımları atmaya teşvik eden, Birleşik Krallık'ın en iyi üniversitesidir.
• Dünya standartlarında tesisler - Surrey Üniversitesi araştırma odaklı bir kurumdur. 5G Yenilik Merkezi, yeni nesil mobil ve kablosuz iletişimlere adanmış dünyanın en büyük akademik araştırma merkezidir.
• Birinci sınıf öğrenci deneyimi - 2016 yılında Surrey, The Times ve The Sunday Times Good University Guide tarafından Öğrenci Deneyimi için Yılın Üniversitesi seçildi.
• 2.300'ün üzerinde mesleki eğitim yerleştirme ortağı

Öğrencilerinizi bugün kaydettirin ve bu heyecan verici yeni fırsattan yararlanabilirler.
Aracı Portalı'ndaki "Uygulama Başlat" kutucuğuna giderek bir uygulamayı tamamlayın.
Bellerbys College kursları ve giriş şartları hakkında daha fazla bilgi için, bellerbys.com adresini ziyaret edin.

* UCAS aracılığıyla başvuruda bulunmak, tatmin edici bir kişisel beyan ve referans ile, vakıf ile gerekli notları geçmek. Sanat ve Tasarım Vakfı öğrencileri için mevcut değildir

Programlar Listesi

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim