İspanya'da Dil Eğitimi

09-12-2011

İspanya iklimi, doğası, tarihi, ve kültürü ile her yönden cok ilgi çekici bir ülkedir. Gaudi binalarının muhteşem görkemi, ve ispanyol insalarının sıcaklığı karşısında ülkeye bağlanmamak elde değil. Dünyanın en çok konuşulan dillerden biri olan İspanyolcayı ise boyle bir ortamda öğrenmek insana inanılmaz deneyimler kazandırıyor.

Katalan bolgesi ve turistler için oldukça popular olan Barselona'nın yanı sıra, İspanyolcayı en iyi şekilde öğrenebileceğiniz şehir secenekleri oldukça fazla. Ülkenin başkenti Madrid, güzel kıyı şehirlerinden Valencia, Alicante, Marbella, Cadiz, Malaga, ve uygun yaşam koşulları açısından Salamanca, Granada, Seville, ayrıca en guzel adalarından Tenerif' e kadar iyi eğitim olanaklarının sunulduğu opsiyonlar mevcuttur.

Ispanyada ispanyolca eğitiminin yanı sıra üniversite hazırlık başta olmak üzere, özel amaçlı ve dünyanın her yerinden cok ilgi çeken hobi programları vardır. Bunlar arasında Ispanyolca ve Ispanyol Yemekleri Kursu, İspanyolca ve Şarap Tadımı, İspanyolca ve Dalgıçlık, İspanyolca ve Flamenko, İspanyolca ve Hiking, İspanyolca ve Sanat Tarihi&Edebiyat. Bu programlar ispanyolca öğrenmeyi daha zevkli hale getirmektedir.

İspanya yetişkinlerin yanı sıra 5-18 Yaş arası gençlerede program seçenekleri sunmuştur. Programlar arasında basketbol, yelkencilik, futbol, binicilik, tenis, golf ve yüzme başta olmak üzere zengin aktivite ve gezi programıyla öğrenciler dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer öğrencilerde ispanyolcalarini geliştirirken aynı zamanda güzel vakit geçirmektedir.

İspanya herkesin görmesi gereken bir ülkedir, ve ispanyolcayi anavatanında kaliteli okullarda öğrenmek ayrıcalık yaratır.

ispanyada eğitim | ispanya dil okulları

Konu ile ilgili sorularınızı danışmanlarımıza sorabilirsiniz.
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim