Els Dil Okulu Milwaukee Şubesini Açtı

07-12-2011

Amerika'nın en kaliteli dil okullarının başında gelen ELS DİL OKULLARI yıllardır seçkin üniversite kampüslerinde öğrencilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. ELS son olarak Milwaukee'de Marquette Üniversitesi kampüsünde yeni merkezini açtı! 15 öğrenci ile başlayanmerkez şu anda 155 öğrenciye sahip!

Marquette Üniversitesi Wisconsin eyaletinin Milwaukee sehrinde 1881 yilinda kurulmustur ve bir doğa harikası olan Michigan gölü yakınlarındadır. Milwaukee şehri festivaller şehri olarak bilinmektedir ve özellikle YAZ ayında birçok ünlünün katılımıyla gerçekleşen çok büyük festivaller düzenlenir. Amerika'nı n heryerinden yaz ayında bu şehire insanlar akın eder; ve tabii ki öğrenciler için de bu şehir özellikle yaz aylarında bir tercih sebebidir. Milwaukee aynı zamanda Amerika'nın en büyük ve en ünlü şehirlerinden biri olan Chicago'ya sadece 150 km uzaklıktadır. Okul aynı zamanda US NEWS & WORLD Report tarafından Amerika'daki en iyi 75. Üniversite seçilmiştir!

Marquette Üniversitesi geniş ve yeşil bir alana yayılan, tarihi binaları içerisinde modern eğitim olanakları sunan ünlü bir kampüse sahiptir; ve ELS eğitim merkezi de bu kampüste bulunmaktadır. ELS öğrencileri kütüphane, bilgisayar merkezi, yüzme havuzu, basketbol, futbol, voleybol sahaları, Gym gibi her türlü kampüs olanağından ücretsiz faydalanabilmektedir! Kampüse yakın olarak birçok alışveriş merkezli bar, café ve restoran da bulunamkatdır. Öğrenciler kampüs içerisinde bulunan özel yurtlarda konaklayabilir, ya da çevrede bulunan aile yanı konaklaması alabilirler.

Marquette Üniversitesi hem lisans hem de yüksek lisans programları için minimum 3,00 not ortalaması istemektedir. İstediği TOEFL/ IELTS puanları da yüksek olmasına ragmen, ELS' te okuyan ve 112 ingilizce seviyesine gelen öğrenciler herhangi bri sınava tabi tutulmadan buraya direk geçiş yapabilmektedir. Üniversitenin yıllık lisans ücreti 38,000$ dır. Yüksek lisans ücreti ise 18 -19,000$ civarındadır. Okulun öne çıkan bölümleri işletme, bio-medikal mühendisliği, Eğitim, İnşaat Mühendisliği, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliğidir.

ELS MILWAUKEE Merkezini tercih etmeniz için 5 neden;

1. Yeni açılmış, büyük ve modern ELS eğitim merkezi

2. Iyi eğitimli, genç ve dinamik eğitim kadrosu

3. Büyük, modern Marquette Üniversitesi kampüs olanaklarından yararlanma imkanı

4. Milwaukee şehrinde düzenlenen bir çok farklı aktiviteye katılma şansı

5. Milwaukee şehrinde gerçek Amerika'lılarla iletişimde olurken, ekonomik hayat yaşam masraflarıyla yaşam şansı!

Karya International oalrak bu yeni kampüsü bütün öğrencilerimize tavsiye ediyoruz!

Konu ile ilgili sorularınızı danışmanlarımıza sorabilirsiniz.
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim