Akdenizin Parlayan İncisi Malta, Malta Dil Okulları

27-04-2012

Sakinlik mi,hareketlilik mi, dinginlik mi, eglence mi, tarih mi, mitoloji mi? Tüm bu seçeneklerden hangisini tercih ederseniz edin tek bir cevabınız var; MALTA. İlk başlarda herkesin tatilde olduğu izlenimini veren bu minik ada ülkesi, Ispanya'nin Ibizasından çok daha eğlenceli gece hayatıyla, Yunanistan'in Mykonosundan çok daha renkli insan manzaralarıyla sizi şaşırtacak, kendinizi aynı anda Avrupa'nın farklı şehirlerinde hissettirecek.

Yurtdışında yaşam denildiğinde ilk akla gelen unsur dışardaki hayatın zorluğudur.Malta da ise hayat tatil tadındadır. Gün boyunca yanı başınızdan ayrılmayan altınsı güneşi bir an bile karamsarlığa düşmenize fırsat vermez. Burada güneş elinden gelse akşamları bile batmaz denilebilir. Tüm bu enerjik havasının yanında sosyalleşmeniz ve kendinizi yeniden tanımanız için rengarenk insanların vatanı olan Malta sizi sosyal çevrede de yalnız bırakmayacaktır.Burada tüm dünya insanlarını bir arada bulabilirsiniz. Özellikle yazları ortalamanın 3 katına çıkan nufüsuyla tanımadığınız kültürleri ve alışkanlıkları gözlemleme fırsatı yakalarsınız. Gece hayatı Amerikadaki en ünlü festivalleri kıskandırır. Malta'nın bu anlamda ünlü dünya starlarının uğrak noktası olması sizi şaşırtmasın. Bu enerji sizi yorarsa kendinizi mitolojik ve tarihi dokuyla buluşturma fırsatını yine Malta da yakalayabilirsiniz. Malta her anlamda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ender ülkelerden. Malta ideolojik yapısı itibariyle ingilizcenin konuşulduğu ülkelerderden biridir. Aynı anda hem ingilizcenizi geliştirip hem de yurtdışı yaşam deneyimini Malta gibi sevimli ve sıcak bir ülkede yaşayabilirsiniz. Malta özellikle Türkiye'ye olan jeopolitik yakınlığı dolayısıyla, ekonomik anlamda da sizi zorlamayacak bir ülkedir. Uçuş süresinin kısa olması acil durumlarda ülkenize zamanında gelmeniz gibi bir avantajı beraberinde getirir.

Yurtdışında yaşam deneyimi, geçmişe dönüp baktığınızda hayatınızdaki en eşsiz anları kapsayacaktır. Bu deneyimi Malta'da yaşamak bu anları daha da hatırlananır kılacaktır.Malta deniz, kum ve güneşin karşı konulamaz klasiği tadında Avrupa'nin yeni çıtırı. Yurtdışı tercihiniz hangi ülke olursa olsun Malta sizin ilk aşkınız gibi olacak.

Konu ile ilgili sorularınızı danışmanlarımıza sorabilirsiniz.
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim