Kaplan Dil Okulları

20-09-2012

Kaplan Dil Okullari dünyanın bircok ulkesinde eğitim veren en eski ve en köklü okullardan birisidir. Kaplan Dil Okullarinda çeşitli ingilizce programlarının yanı sıra yuksek öğrenim imkanlarida saglamaktadır. Kaplan Dil Okulları Amerika, İngiltere, Malta, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İrlanda da farklı ülkelerde eğitim vermektedir.

 

Kaplan Dil Okullarının programları arasında tatilde ingilizce kursu, genel ingilizce kursu, yoğun ingilizce kursu, iş ingilizcesi kursu, akademik yil programı, TOEFL hazirlik, IELTS hazırlık, GMAT-GRE kursu, Staj programları ve OPUS Work & Study programları başlıklarıyla her ihtiyaçtan öğrenciye uygun programlar sunmaktadır. 

Kaplan Dil Okullarında yaz dönemlerinde on altı yaş altı öğrenciler için özel programlar açılmaktadır. Kaplan Dil Okulları 8-18 yaş arası öğrencilere İngiltere, Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda da değişik kamp programları sunar.  Kaplan Dil Okullarında  aynı zamanda yetişkinlerede eğitim verildiginden cocuklar anne ve babalariyla aynı yerde eğitim alma sansına sahiptirler. 

Kaplan Dil Okulları British Council, ACCET, NEAS, ACELS başta olmak üzere bircok yerden akreditasyona sahip olup 70 yıllık geçmişiyle dünyanın önde gelen okulları arasındadır. 

Daha detaylı bilgi için http://www.ingiltereye.com/

Konu ile ilgili sorularınızı danışmanlarımıza sorabilirsiniz.
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim