Boston Dil Okulları

Dil öğrenmek çoğu insanın merak ettiği ve emek verdiği bir şeydir. Dil eğitimi almanın birçok farklı yöntemi vardır. Bazen pratik yaparak, bazen gramer kurallarını öğrenerek, bazen dinleyerek veya yazarak dil öğrenmek mümkün. Ama bir dili tam manasıyla öğrenmek ve kullanmak için doğru ve kaliteli bir eğitim almak şart. Bu sebeple bu alanda tecrübeli bir kurumdan dil eğitimi almak önemli bir adım olacaktır. Dil eğitimi ile ilgili olarak dünyanın her yerinde kurs, dil okulu ve daha birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Önemli olan siz bu kurumlardan hangisinden daha iyi verim alabileceksiniz buna karar vermek. Dil eğitimini yurtdışında almak da artık çok kolay. Pek çok dil okulu sizlere dil eğitimi ile ilgili pek çok güzel fırsat sunmaktadır.

Yurtdışındaki Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak yani dili konuşulduğu ülkede öğrenmek çok büyük avantajdır aslında. Özellikle Amerika bu konuda oldukça başarılı bir ülkedir. Boston Dil Okulları da bu noktada rüştünü ispatlamış okullar arasındadır. Boston dünyaca ünlü bir eğitim merkezidir. Özellikle dil konusunda da Boston doğru tercih olacaktır. Boston yaşam içinde tercih edilecek önemli bir şehirdir. Her yönden tercih edilesi bir şehir olan Boston, Boston Dil Okulları ile de ön plana çıkmaktadır.

Boston Hakkında Merak Edilenler

Boston Amerika’nın Massachusetts eyaletine bağlı varlıklı bir şehirdir. Ülkenin Avrupa’dan göç alan ilk şehridir. Boston New York’a üç saatlik mesafededir. Birçok toplu taşıma aracı da bu ulaşımı sağlamak için o bölgede bulunmaktadır. Boston’da Amerika’nın en eski metrosu olan Boston metrosudur. Öğrenciler ve turistler bu metro hattını kullanarak Boston’da birçok turistik yeri gezme imkanı bulabilirler. Boston çok fazla ziyaretçi alan bir şehir olduğu için otel fiyatları oldukça yüksektir. Özellikle Boston Dil Okulları tercih edenler konaklamak için aile yanı ya da yurtları tercih etseler daha doğru bir tercih olacaktır.

Boston Dil Okullarının Özellikleri

Boston dil okulları dünyada ses getiren okullar arasındadır. Dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercih ettiği ülke kesinlikle Amerika’dır. Özellikle İngilizce eğitim için Amerika’nın bazı şehirleri uzman kabul edilmiştir. Boston bu şehirlerden birisidir. Boston dil okulları sizlere kısa sürede akıcı bir konuşma garantisi vermektedir. Kurs özellikle ülkeyi ve dilin yapısını tamamen öğrenmenize yardımcı olacak tüm imkânları sizlere sunmaktadır. Dil okullarının yoğun bir ders programı vardır. Dil okullarının farklı gruplara hitap eden paket programları vardır. Kariyer planlamasına katkı olsun diye dil öğrenmek isteyenler ile öğrenci olarak dil öğrenmek isteyenler farklı paketlerde ders görmektedirler. Kurslar ortalama bir yıl gibi bir süre eğitim vermektedir. Kurs konuları dil okullarının sitesinde görebileceğiniz yerdedir. Dil okullarının sınıf mevcutları da ideal sayıda olmaktadır. Boston dil okullarının başarılı ve tecrübeli eğitmen kadrosu da sizi tercihinizde pişman etmeyecek kalite ve seviyededir.

Boston Dil Okullarına Nasıl Başvurulur?

Yurtdışında eğitim almak isteyenler öncelikle sıkı bir araştırma yapmalıdırlar. Hangi dili hangi ülkede öğrenmek daha avantajlı olacak araştırılmalıdır. Boston dil okullarına başvuru yapmak için bazı şehirlerde yurtdışı eğitim danışmanları aracılığı ile yapılabilmektedir. Bunun dışında dil okullarının internet sitesinden online olarak da başvuru yapılmaktadır. Online olarak ilk başvuruyu yaptıktan sonra vize ve diğer işlemler için online canlı destek ile başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında özellikle birebir başvuru içinde okullarla görüşmek şehir hakkında bilgi sahibi olmak ve kısa bir ön gezi yaparak da başvuru yapabilirsiniz.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İnsanlar günümüzde yurtdışında birçok farklı alanda eğitim alabiliyorlar. ...
Kanada, Amerika’ya yakın olması ve ABD’ye oranla daha maddi olarak daha uygun yaşam koşullarına ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim