Bucksmore-Kings College Londra Londra

Kings College Londra Yaz Okulu - Bucksmore-Kings College Londra

Bucksmore London Programı

İngiltere / Londra / Merkez

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkentidir. Dünyanın en önemli metropollerinden biri olan Londra aynı zamanda oldukça turistik bir şehirdir. İngiliz tarihinin izlerini taşıyan mimari yapıları, kültür sanat etkinlikleri, Westminster Sarayı, Big Ben, Tower Bridge, London Eye gibi ikonik merkezleri en çok ziyaret edilen yerleridir.
Kings College London, 1829’da Kral 4. George tarafından kurulmuş olup İngiltere’nin en eski 4. Üniversitesidir. Hem Birleşik Krallık’ta hem de dünyada her yıl en iyi üniversiteler arasına girmektedir. Çeşitli alanlardaki ar-ge çalışmalarıyla oldukça başarılı olan okul DNA’nın yapısını keşfederek bilim dünyasına büyük katkı sağlamıştır. Chelsea College, Queen Elizabeth College ve Psikiyatri Enstitüsü ile işbirliği içinde olan üniversite Avrupa’nın sağlık bakımı personeli yetiştiren en büyük kurumudur.
Okulun konumu: Şehrin kalbinde yer alır.
Konaklama: Tam mobilyalı dairelerde, ortak banyolu tek, iki veya üç kişilik odalarda tam pansiyon konaklama sunulur.
Donanım: Akıllı tahtalı ve projektörlü yüksek kalitede derslikleri, wi-fi, maksimum 11 kişilik sınıflar, elektronik kilit güvenlik sistemi, 24 saat güvenlik.
Bucksmore London Programı, 13-16 yaş grubu için tasarlanmış bu programda haftada 25 ders Yoğun İngilizce verilir. Konuşma, kelime bilgisi ve dilbilgisi becerilerinin geliştirilmesine odaklı derslerin yanı sıra, geziler ve diğer aktivitelerle bağlantılı olarak işlenen derslerde, öğrencilerin İngilizce dilinde bir kitabı, filmi veya internet araçları ve sosyal medyadaki içerikleri kolayca anlamalarını sağlayacak müfredat işlenir. Aynı zamanda haftada 2 saat sınav tekniklerini tanıtıcı nitelikte dersler verilir. Dersler, Big Ben, Trafalgar meydanı ve Parlamento Binası’na yürüme mesafesindeki Strand Kampüsü’nde Virginia Woolf binasında gerçekleşir. Konaklama ise Notre Dame Üniversitesinin bir bölümü olan ve okula 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Conway Hall’da sağlanır. Öğrencilere ücretsiz haftalık ulaşım kartı verilir ve okul ile konaklaması arası ulaşım bir Bucksmore görevlisi gözetiminde sağlanır. Sosyal aktivite programı, hoş geldin oyunları, spor faaliyetleri, West End Musical, Buckingham Palace, Oxford Street ve Soho gezileri ile her hafta Brighton, Oxford, Thorpe Park, Cambridge gibi merkezlere 1 tam günlük gezi gibi etkinlikleri içerir. Her öğrenci program sonunda Bucksmore değerlendirmesine girer.Program 2 veya 4 hafta süreyle alınabilir.
Tarihler: 2.7.2019-30.7.2019.devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-Kings College Londra İngiltere Tanıtım Videosu


Kings College Londra
Kings College Londra

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim