Sunulan Programlar:

Bucksmore-Pembroke College Oxford

Pembroke College Yaz Okulu - Bucksmore-Pembroke College

Genç Liderler

İngiltere / Oxford / Merkez

Oxford, Dünya’nın en önemli üniversitelerinden Oxford Üniversitesi’nin bulunduğu, nüfusunun büyük bir çoğunluğu öğrencilerden oluşan bir şehirdir. Sanat galerileri, müzeleri ve yıl boyu gerçekleşen sanat, spor vb. etkinlikleriyle oldukça canlı bir sosyal yaşama sahiptir.
Pembroke College Oxford, 1624’te Kral 1. James tarafından kurulmuş olup Ürdün Kralı 2. Abdullah, JRR Tolkien gibi ünlü mezunlar vermiş köklü bir okuldur. Thames Nehri kıyılarında konumlanmış büyüleyici tesise sahip okulda eğitmen kadrosu alanında uzman ve azimli akademisyenlerden oluşur. Oxford Üniversitesi’nin gizli cevheri olarak bilinen okulda uluslararası öğrenciler için de programlar mevcuttur.
Okulun konumu: Program, Oxford Üniversitesi kampüsünde, şehir merkezine sadece yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Kampüs içi, ortak banyolu tek kişilik odalarda tam pansiyon konaklama.
Donanım: Sadece Bucksmore tarafından kullanılan, güvenlikli kampüs, wi-fi, Geleneksel “Formal Dinner”, maksimum 11 kişilik sınıflar.
Genç Liderler Programı, 16-18 yaş grubu için tasarlanmış bu program Sir Geoffrey Arthur Binası’nda gerçekleşir. Bir yaz okulu programından daha fazlasını isteyen öğrenciler için proje yönetimi, tartışma, sunum, kritik düşünme, mantık ve problem çözme gibi becerileri geliştirmeye odaklı müfredat, çeşitli öğrenme teknikleri, özgüven geliştirme ve yetkinlik kazandırma teknikleriyle sunulur. Haftada 28 saat ders sunulan programda dersler öğrencilerin gruplar halinde ödev hazırlayıp sunum yapmalarını sağlayacak şekilde işlenir ve vaka çalışmaları, workshoplar, tartışma egzersizleriyle de desteklenir. Her hafta Londra, Cambridge Brighton gibi şehirlere 2 tam gün gezi, 1 yarım günlük gezi, üniversite quizi, yetenek şovları vb. gibi etkinlikleri içeren bir sosyal aktivite programı da mevcuttur. Mezun olan herkese özel karne ve sertifika verilir. İngilizce yeterlilik seviyesi minimum B1+ (intermediate) olmalıdır. Program 2 veya 4 hafta alınabilir.
Tarihler: 2.7.2019-13.8.2019.devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-Pembroke College İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim