Cape Town Dil Okulları

Cape Town Dil Okulları

Güney Afrika’nın en güzel şehirlerinden biri olan Cape Town dil okulları için güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Güney Afrika’nın en kalabalık şehirlerinden olan Cape Town 4 milyonluk nüfusa sahiptir. Western Cape Bölgesi’nin başkentidir. Afrika’nın en güneyindeki nokta olan Ümit Burnu’na ev sahipliği yapmaktadır. Cape Town şehri Ümit Burnu’nun haricinde Masa Dağı ve limanıyla ünlüdür. Cape Town şehir çok sevildiği için dünyaca ünlü şehre Mother City ismi takılmıştır. Cape Town şehrinin denizleri plajları dünyanın en güzel plajları, denizleri arasında gösterilmektedir. Şehri çevreleyen doğal güzellikleriyle Cape Town dünyanın en güzel şehirleri arasındadır. Güney Afrika Cumhuriyeti’nin resmi dillerinden biri de İngilizce’dir. Afrika’nın en güneyinde bulunan Cape Town şehrine İstanbul’dan direkt düzenli uçuşlar yapılmaktadır. Uçakla İstanbul- Cape Town arası yaklaşık 11 bucuk saat sürmektedir.

Cape Town Dil Okulları hem farklı bir yaşam deneyimi kazanmak isteyen hem de İngilizce öğrenmek isteyenler için oldukça iyi bir seçenek sunmaktadır. Cape Town Dil okulları diğer dil okullarının bulundukları ülkelere göre oldukça ekonomiktir. Cape Town’da bulunan dil okulları uluslararası İngiltere dil okullarının şubeleri olarak yer almaktadır. İngiltere dil okulları tarafından eğitimin içeriği ve eğitim kadroları belirlenmektedir. Bu açıdan Cape Town’ da eğitim kalitesi bakımından endişe edilmeye hiç gerek yoktur.

Cape Town’ da bulunan dil okulları şu şekildedir:

EC Dil Okulu , International House Dil Okulu,

LAL Dil Okulu, Eurocenters Dil Okulu

Cape Town Dil Okulu Fiyatları

Dil okullarına ev sahipliği yapan diğer ülkelerle kıyaslandığı zaman Cape Town oldukça ekonomik bir seçenektir. Cape Town’ da yaşam masrafları da uygundur. Ortalama bir rakam vermek gerekirse dil okulları için eğitim maliyeti yaklaşık haftalık 215 € ‘dur. Konaklama rakamları ise haftalık olarak yaklaşık fiyatlar tabi ki ortalama 275 € ‘dur. Cape Town’ da eğitim hayatınız boyunca haftalık olarak 20 saat part time çalışma hakkınız mevcuttur. Cape Town çok uzun zamandır önemli ticaret noktalarından biri. Ticaret şehri olması size çalışma alanında oldukça avantaj sağlayacaktır. İş hayatı oldukça hareketlidir.

Güney Afrika Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 1 aylık ziyaretler için vize uygulanmamaktadır. 1 aylık dil eğitimi için vizeye ihtiyacınız yoktur. 1 aydan 3 aya kadar sürecek olan dil eğitimleri için Ziyaretçi vizesi alabilirsiniz. Ancak 3 aydan fazla süre kalacaksanız o zaman Öğrenci vizesi almanız gerekmektedir. Her vize başvurusu için Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne ...
Dil okuluna gitmek veya lise eğitimi almak için tercih edilen birçok yurtdışı ülkesi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim