Cape Town Dil Okulu

Cape Town Dil Okulları

Güney Afrika, dil eğitimi için ilk etapta akla gelmeyen ancak oldukça iyi seçenekler arasındadır. Dil okulları seçenekleri arasında yurtdışı eğitim için oldukça makul fiyatlarda dil eğitimi programları bulabileceğiniz harika bir ülkedir. Özellikle Cape Town sıcak kanlı insanları eşsiz doğası ve eşsiz konuyla dil eğitimi için sizlere eşsiz bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Güney Afrika’nın resmi dillerinden birisi de İngilizcedir. Dil okulunda ki eğitiminiz haricinde bol bol İngilizce pratik yapmanız, mümkündür.

Güney Afrika Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 1 aylık ziyaretlerinde vize istememektedir. 1 aydan 3 aya kadar olan süreler için turist vizesi yeterli olacaktır. Ancak 3 aydan fazla bir sürede eğitim almanız gerekirse öğrenci vizesi alabilirsiniz.

Cape Town dil okul fiyatları seçilen okula göre değişse de genellikle ortalama haftalık 245 Euro civarındadır. Güney Afrika’da tüm dünyada eğitim veren zincir dil okullarının şubeleri bulunmaktadır. Bu nedenle eğitim kalitesinden anlamında oldukça kaliteli eğitim verilmektedir. Genel olarak Cape Town’da yaşam masrafları makul fiyatlardadır. Konaklama seçeneklerinize göre değişen fiyatlarla konaklama için ortalama 275 Euro yeterli olacaktır.

Cape Town dil okullarının en büyük avantajlarından biriside öğrencilerin haftalık 20 saat çalışma hakları bulunmaktadır. Cape Town şehri konumu itibariyle tam bir ticaret şehridir. Ticaret şehri olmasından dolayı Cape Town’da güzel iş fırsatları bulabilmek mümkündür.

Cape Town dil okulları;

EC Dil Okulu

International House Dil Okulu

LAL Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

Cape Town’da dil eğitiminiz boyunca harika bir iklimde dünyanın en temiz denizine sahip olan Cape Town’da plajın tadını çıkarabilirsiniz. Aktiviteler olarak oldukça zengin olan Cape Town’da rafting, golf turnuvaları, paraşüt spor gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Dünya’nın hiçbir yerinde deneyimleyemeyeceğiniz, köpek balıklarıyla yüzme dalışları da ekstrem sporlar arasında görülmekte.

Cape Town’da bulunan Ümit Burnu, Roben Adası, Batı Cape, Cango Mağaraları gibi noktalar Cape Town için görülmesi gereken noktalardır. Cape Town sıradışı bir yaşam deneyimi ile birlikte kaliteli bir dil eğitimi sunan eşsiz bir şehirdir.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere eğitim bakımdan dünyanın en iyi ülkelerinden biridir ve çok kaliteli eğitim ...
İtalyanca Ve Aşçılık Eğitimi Aşçılık eğitimleri son yıllarda oldukça ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim