Duolingo - İngilizce Öğrenme Programı

Duolingo, ingilizce öğrenme programları denildiğinde ilk akıla gelen programlardan belki de en popüler olanı. Duolingo başlangıç paketini ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir ve anında İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Eğer duolingo’yu beğenirseniz ve daha profesyonel olarak kullanmak isterseniz öğrencilerine sunduğu ücretli paketleri de satın alabilirsiniz.

Duolingo dünya üzerinde yayın yapan pek çok dil eğitimi konulu medya kuruluşu ve dergi tarafından en iyi dil öğrenme programı seçilmiştir. Oyun mantığında yapılmış dersler ve kursları ile duolingo hem eğlenip hem öğrenme seçeneğini sizlere sunuyor.

Genellikle İngilizce, İspanyolca ve Almanca için yoğun olarak kullanılan duolingo’yu pek çok farklı dil için de kullanabilirsiniz. İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İrlandaca, Hollandaca, Danca, İsveççe, Türkçe, Norveççe, Lehçe, İbranice, Esperanto, Vietnamca, Ukraynaca, Galce, Yunanca, Macarca, Romence ve Swahili dilleri gibi pek çok dilde ders ve kurslar sunan duolingo ülkemizde de oldukça popüler.

Tabii eğer imkanınız varsa dili kendi ana vatanında öğrenmek gibisi yok, o yüzden sizi dil kursu alabileceğiniz ülke ve okullarımızı görmek için:
Yurtdışı Dil Kursları

Video

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Daha rahat ve kaliteli meslek sahibi olmak için çok önemli bir konumda olan Yüksek ...
                Sırada öğrenci yönlendirmelerimi İngiltere üzerinde yaparken en çok ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim