EC Dil Okulları 2019 Yaz Promosyonu

EC Dil Okullarından Kısa Sürekli Avantaj Paketi

1 Temmuz – 30 Eylül arası bütün EC okullarında geçerli olmak Üzere;

  • EC Dil Okullarının tüm yetişkin kurslarında20 derslik program ücretine 30 derslik (Avustralya ve Yeni Zelanda okullarımızda 28 ders) alma imkanı!

Örnek: EC Toronto’da 24 hafta Yoğun İngilizce (30 ders) eğitim ücreti CAD 6660.00 yerine CAD 5490.00

EC Dublin’de 25 hafta Yoğun İngilizce (30 ders) eğitim ücreti EUR 4594.00 yerine EUR 4031.25

EC Londra’da 16 hafta Yoğun İngilizce (30 ders) eğitim ücreti GBP 4080.00 yerine GBP 3240.00

EC Malta’da 12 hafta Yoğun İngilizce (30 ders) eğitim ücreti EUR 2256.00 yerine EUR 1824.00

Diğer Fırsatlar

  • • İngiltere okullarımızda eğitimde %25 indirim; 2019 yazı için eğitimde yaz ek ücreti yok ve kayıt ve konaklama yerleştirme ücretleri hediye!
  • • Dublin’de eğitimde %25 indirim ve 25 hafta ve üzeri kayıtlar için sigorta bedeli sadece EUR 100.00!
  • • Toronto’da eğitimde %25; Vancouver ve Montreal’de %30 indirim
  • • Avustralya ve Yeni Zelanda okullarımızda %30 indirim
  • • ABD okullarımızda 1-23 hafta için %25 ve 24 hafta ve üzeri için %30 indirim indirim! Ayrıca 12-23 hafta kayıtlarda ücretsiz havalimanı karşılama transferi!
  • Malta’da egitimde %20 indirim
  • Cape Town’da egitimde %25 indirim ve 12 hafta ve üzeri kayıtlarda ücretsiz havalimanı karşılama transferi!

Ec Dil Okullarına ait tüm programları görmek için tıklayın

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Türkiye’nin ilk yurt dışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri olan Karya International, ...
Hollanda’da Üniversite Avrupa’nın en merkezi konumlarından birisi olan Hollanda ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim