Ec Dil Okullarından 2012'de Yeni merkezler

İngilizce dil eğitimi alanında sektöründe önde gelen zincir dil okullarından biri olan EC English 2012 yılına yeni açacağı merkezleriyle girecek.

Language Travel Magazine 2011 yılı ödüllerinde en iyi zincir okul ödülünü almaya hak kazanan EC English, bu ödüle layık olmak için yeni merkezlerini Amerika ve Kanada'da hizmete açacaktır.

Ocak 2012'de Los Angeles merkezi ve Miami merkezleri faaliyet geçecektir. EC Los Angeles Santa Monica plajından sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olup,
24 sınıf, kütüphane ve wi-fi kullanım imkanı sunacaktır. Santa Monica, Güney Kaliforniya'da hayatın canlı ve hareketli olduğu, eğitim alan öğrencilerin her türlü sosyal
imkanı bulabileceği en güzel destinasyonlardan biridir. EC Miami ise dünyaca ünlü Lincoln Road üzerinde sahilden birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.
24/7 yaşamın devam ettiği bu şehirde Güney plajına yakınlığı, Lincoln Caddesi boyunca uzanan restorant,cafe, kulüp ve bar seçenekleri ile kendinizi hareketli
ve eğlenceli bir hayatın içinde bulacaksınız. Ec Miami 14 sınıfı, wifi imkanı ve öğrenci salonu ile hizmet verecektir.

Hem İngilizce öğrenmek hem de eğlenmek,tatil yapmak istiyorsanız EC Miami kesinlikle ilk tercihiniz olacaktır. Amerika'daki bu yeniliklerine Kanada okulları ile devam eden
EC, Kanada'nın en eski ve saygı değer özel dil okullarından biri olan LSC'yi satın alarak, Toronto,Vancouver ve Montreal'de kendi merkezlerini açmıştır.
EC konseptine uygun olarak yenilenmiş ve dekore edilmiş şık sınıfları ile Kanada'da kaliteli bir dil eğitimi almak istiyorsanız EC Kanada okullarına lütfen bir göz atın.
Genel İngilizce'den sınav ingilizcesine ve üniversite yerleştirme programlarına kadar pek çok seçenek sizi bekliyor. Kaliteli bir okulda üst düzey bir eğitim almak istiyorsanız,
2012 yılı benim yılım olacak diyorsanız o zaman doğru tercih kesinlikle Ec English okullarından biri olacaktır.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Şehirle ilgili genel izlenimlerle başlamanın yine doğru tercih yapılması anlamında doğru olacağı ...
Şüphesiz dil eğitimi için İngiltere'nin en tercih edilen şehri Londra'dır! Londra hem metropol ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim