EC Auckland

EC Auckland YeniZelanda Dil Okulu

YeniZelanda / Auckland / Merkez

Auckland, Yeni Zelanda’nın en büyük şehridir. Dünyanın en refah ve yaşanılır kentleri arasında gösterilen Auckland, doğası, kültürel zenginlikleri, festivalleri ile kültürel ve sosyal açıdan canlı bir yaşama sahiptir. Şehir içi ulaşım için otobüs, tramvay ve vapur kullanılabilir.
EC Auckland, öğrencilerineİngilizce kurslarının yanı sıra üniversite başvurusu danışmanlığı da sunar. Cornwall Park, One Tree Hill, şehrin en büyük yanardağ bölgesi Mt Eden ve gezileri ile Goat Adası’nda dalgıçlık ve şnorkelle yüzme etkinliklerini de içeren bir sosyal aktivite programı sunulur.
Okulun Konumu: Şehrin merkezinde yer alan okul şehrin sunduğu tüm imkanlara yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 8 derslik, ortalama 13 kişilik sınıflar, 25 öğrenci bilgisayarı, wi-fi, IT Merkezi.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (24), Yoğun İngilizce (30), Yarı Yoğun İngilizce + Seçmeli IELTS İngilizcesi (24), Yoğun İngilizce + Seçmeli IELTS İngilizcesi (28), Language Semester Abroad (24/28 derslik seçeneklerle, 24 hafta ve üzeri süreli).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.devamını göster Devamını Göster

 EC YeniZelanda Auckland Merkez
 EC YeniZelanda Auckland Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim