Els Dil Okulu Milwaukee Şubesini Açtı

Amerika'nın en kaliteli dil okullarının başında gelen ELS DİL OKULLARI yıllardır seçkin üniversite kampüslerinde öğrencilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. ELS son olarak Milwaukee'de Marquette Üniversitesi kampüsünde yeni merkezini açtı! 15 öğrenci ile başlayanmerkez şu anda 155 öğrenciye sahip!

Marquette Üniversitesi Wisconsin eyaletinin Milwaukee sehrinde 1881 yilinda kurulmustur ve bir doğa harikası olan Michigan gölü yakınlarındadır. Milwaukee şehri festivaller şehri olarak bilinmektedir ve özellikle YAZ ayında birçok ünlünün katılımıyla gerçekleşen çok büyük festivaller düzenlenir. Amerika'nı n heryerinden yaz ayında bu şehire insanlar akın eder; ve tabii ki öğrenciler için de bu şehir özellikle yaz aylarında bir tercih sebebidir. Milwaukee aynı zamanda Amerika'nın en büyük ve en ünlü şehirlerinden biri olan Chicago'ya sadece 150 km uzaklıktadır. Okul aynı zamanda US NEWS & WORLD Report tarafından Amerika'daki en iyi 75. Üniversite seçilmiştir!

Marquette Üniversitesi geniş ve yeşil bir alana yayılan, tarihi binaları içerisinde modern eğitim olanakları sunan ünlü bir kampüse sahiptir; ve ELS eğitim merkezi de bu kampüste bulunmaktadır. ELS öğrencileri kütüphane, bilgisayar merkezi, yüzme havuzu, basketbol, futbol, voleybol sahaları, Gym gibi her türlü kampüs olanağından ücretsiz faydalanabilmektedir! Kampüse yakın olarak birçok alışveriş merkezli bar, café ve restoran da bulunamkatdır. Öğrenciler kampüs içerisinde bulunan özel yurtlarda konaklayabilir, ya da çevrede bulunan aile yanı konaklaması alabilirler.

Marquette Üniversitesi hem lisans hem de yüksek lisans programları için minimum 3,00 not ortalaması istemektedir. İstediği TOEFL/ IELTS puanları da yüksek olmasına ragmen, ELS' te okuyan ve 112 ingilizce seviyesine gelen öğrenciler herhangi bri sınava tabi tutulmadan buraya direk geçiş yapabilmektedir. Üniversitenin yıllık lisans ücreti 38,000$ dır. Yüksek lisans ücreti ise 18 -19,000$ civarındadır. Okulun öne çıkan bölümleri işletme, bio-medikal mühendisliği, Eğitim, İnşaat Mühendisliği, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliğidir.

ELS MILWAUKEE Merkezini tercih etmeniz için 5 neden;

1. Yeni açılmış, büyük ve modern ELS eğitim merkezi

2. Iyi eğitimli, genç ve dinamik eğitim kadrosu

3. Büyük, modern Marquette Üniversitesi kampüs olanaklarından yararlanma imkanı

4. Milwaukee şehrinde düzenlenen bir çok farklı aktiviteye katılma şansı

5. Milwaukee şehrinde gerçek Amerika'lılarla iletişimde olurken, ekonomik hayat yaşam masraflarıyla yaşam şansı!

Karya International oalrak bu yeni kampüsü bütün öğrencilerimize tavsiye ediyoruz!

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil okuluna gitmek veya lise eğitimi almak için tercih edilen birçok yurtdışı ülkesi ...
Lisans öğrencileri, üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra yüksek lisans yaparak ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim