ELS Summer St.Petersburg

Eckerd College Yaz Okulu - ELS Summer

Florida Yaz Okulu/10-16 Yaş

Amerika / St.Petersburg / Merkez

Program, Amerika’nın en güzel lokasyonlarından biri olan Florida, St.Petersburg’da bulunan, dünyaca ünlü Eckerd College kampüsünde sunulmaktadır. Amerika’nın ünlü Tampa koyunda bulunan bu üniversite kampüsünde, öğrenciler haftanın 5 günü yarım gün İngilizce eğitimi alırken, öğleden sonraları ve hafta sonları geziler ve sosyal aktivitelerle konuşma İngilizcelerini geliştirirler ve Amerikan kültürünü deneyimleme fırsatı bulurlar. Öne Çıkan Özellik: Yaz tatilini deniz kıyısında, muhteşem bir kampüste geçirirken aynı zamanda İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için eşsiz bir kampüs.
Konaklama: İki kişilik odalar; Ortak kullanımda banyo ve wc; 24 saat güvenlik; Ortak kullanımda dinlenme alanları; Tam pansiyon, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, gezilerde paket öğle yemeği.
Kampüs özellikleri: Kapalı-açık Spor Sahaları; Tenis Kortları; Aktivite Salonları; Cafe; Market; Dinlenme Salonları.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi 3 yarım gün gezi; Hafta sonu 2 tam gün gezi; Öğleden sonraları & akşamları, Dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri.
Geziler: Universal Studios; Busch Gardens; Epcot Center; Harry Potter - Wizarding Castle; Sea World; Trampoline Park; Bowling; Disney’s Magic Kingdom; Dolphin Sightseeing; Aqua-park; Islands of Adventure.
Programa özel: Program dahilinde öğrencilere full teminatlı sağlık sigortası, gidiş-dönüş havaalanı transferleri, kamp T-shirtü, kamp çantası, USB bileklik, plaj havlusu, ve tüm eğitim materyalleri hediye edilmektedir. Kamp süresince düzenlenen tüm aktivite ve geziler, ulaşım ücretleri, giriş ücretleri ve biniş kartları ücrete dahildir. Öğrencilerden ekstra ücret talep edilemez.
Program tarihleri: 23 Haziran - 20 Temmuz 2019.
Katılım yaşı: 10-16
Haftalık ders: 20
Şehir merkezi: 12 dk.
Tampa Havaalanı mesafesi: 30 dk.devamını göster Devamını Göster

Eckerd College
Eckerd College
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim