EMBASSY Summer Boston

Tufts University Yaz Okulu - EMBASSY Summer

Yaz Okulu Standard Single-double-triple Room / 13-18 Yaş

Amerika / Boston / Merkez

Boston, Amerika Birleşik Devletleri’ nin en eski şehirlerindendir ve Massachusetts eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Ekonomik ve kültürel olarak da oldukça önemli bir şehirdir. Harvard, MIT gibi oldukça önemli üniversitelere ve kolejlere ev sahipliği yapmaktadır. Program Tufts Üniversitesi kampüsünde sunulur. Boston şehir merkezine 20 dakika uzaklıktadır. Kampüste modern spor salonu, kapalı yüzme havuzu gibi pek çok imkan bulunmakta ve öğrenciler derslerin yanı sıra okulun aktivitelerine katılabilmektedirler. Öne çıkan özellik: Güzel New England köyleri, sahil şeridi, popüler plajları ve Boston’ ın ilgi çekici yerlerini görmek için ideal bir programdır.
Konaklama: Kampüs yurtlarında konaklama; Her dairede tek, iki veya üç kişilik yatak odası; Klimalı odalar; Wi-fi; Ortak kullanımda banyo-tuvalet; 24 saat güvenlik/gece nöbetçisi; Ortak kullanımda dinlenme alanları; Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği; Gezilerde paket öğle yemeği.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi 2 gün öğleden sonra gezisi; Hafta sonu 1 tam gün gezi; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri; Bazı akşamlar şehir içi gezileri ve opsiyonel geziler.
Opsiyonel Geziler: New York City, Six Flags New England.
Program tarihleri: 27 Haziran - 1 Ağustos 2021.
Katılım yaşı: 13-18
Haftalık ders: 20.
Şehir merkezi: 20 dk.
devamını göster Devamını Göster

Tufts University
Tufts University
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim