EMBASSY Summer Brighton

University of Sussex Yaz Okulu - EMBASSY Summer

Brighton Yaz Okulu-en Suite/11-17 Yaş

İngiltere / Brighton / Merkez

Öğrencilerimiz, İngiltere’nin Londra’dan sonra en popüler kentlerinden biri olan Brighton’da Sussex Üniversitesi kampüsünde İngilizce öğrenirken, deniz ve güneşin de tadını çıkarma imkanı bulacaklar. Brighton şehir merkezine sadece 10 dakika mesafede, South Down Milli Parkı’nın hemen yanında bulunan bu modern kampüste, öğrenciler sayısız aktivite olanağına sahip olacaklardır. Öne Çıkan Özellik: İngiltere’nin güney sahilinde, üniversite kampüs programının güvenli ortamında İngilizce öğrenirken dolu dolu geziler ve aktivitelerle, yabancı arkadaşlar edinip eğlenirken İngilizce pratiği yapmak için ideal bir kampüstür.
Standart Konaklama: Üniversite kampüs yurdu; Eğitim binasına 5 dk. mesafe; Ortak banyolu tek kişilik odalar; Toplam 6 adet 1 kişilik odadan oluşan kızlar ve erkekler için ayrı koridorlar; Ortak kullanımda mutfak & dinlenme alanı; 7/24 Güvenlik; Tam pansiyon; Açık büfe kahvaltı, Öğle ve akşam yemeği; Gezilerde paket öğle yemeği.
Okul Özellikleri: Son teknoloji derslikler; Üniversite spor sahaları; Kapalı spor & aktivite salonları; Tenis kortları; Masa tenisi & Eğlence salonu; Öğrenci dinlenme salonları.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi 3 Gün Brighton & Lokal geziler; Hafta sonu 1 tam gün ücretsiz şehir dışı geziler/Londra; Hafta sonu 1 Gün isteğe bağlı opsiyonel özel gezi düzenleme imkanı; Akşamları, dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri.
Lokal Geziler: Arundel Castle; Brighton Royal Pavillion; Brighton Sea Life Centre; Chichester Katedrali; Brighton & müze turu; Hever Castle; Brighton Pier; Herstmonceux Kalesi; Brighton Marina.
Şehir Dışı Gezileri: London & Thames’de tekne turu; Londra yürüyüş turu ve alışveriş; Portsmouth & Charles Dickens Evi; Portsmouth & Naval Dockyard; Canterbury turu ve Canterbury Katedrali.
Opsiyonel Geziler: Londra alışveriş gezileri; Londra & London Eye; Londra & Madame Tussaud’s; Thorpe Park; Bath & Roman Baths; Windsor Castle.
Program tarihleri: 23 Haziran - 11 Ağustos 2019.
Katılım yaşı: 11-17
Haftalık ders: 20.
Şehir merkezine uzaklık: 10 dk.
Havaalanı mesafeleri: Gatwick 30 dk, Heathrow 90 dk, Stansted 75 dk.
Özel Program: Arzu eden gruplar için ekstra Trinity Exam Hazırlık veya IELTS hazırlık dersleri verilebilmektedir.devamını göster Devamını Göster

University of Sussex
University of Sussex

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim