EMBASSY Summer Canterbury

University of Kent Yaz Okulu - EMBASSY Summer

Canterbury Yaz Okulu/11- 17 Yaş/18-19 Yaş-tek Kişilik Standart

İngiltere / Canterbury / Merkez

İngiltere’nin en güvenli güney kentlerinden biri olan Canterbury, başta meşhur katedrali olmak üzere tarihi ve kültürel anlamda görülmeye değer pek çok yeriyle bir öğrenci kentidir. Kent Üniversitesi’nin, içinde sincapların gezdiği yemyeşil kampüsünde, öğrenciler doğa ile iç içe güvenli bir ortamda eğitim alırlar. Akademik kadrosu çok kuvvetli olan bu merkezde öğrenciler aktivite ve geziler esnasında da öğrenmeye devam etmekte, sürekli dili kullanmaya teşvik edilerek, gün boyu öğrenim ortamı yaratılmaya çalışılır. Öne Çıkan Özellik: Gerçek bir İngiltere deneyimi yaşamak ve tarihi - kültürel yapısını yakından tanımak için ideal bir kampüstür.

Standart Konaklama: Dersliklerle aynı binada toplam 5 adet 1 kişilik odadan oluşan apart daireler; Her dairede ortak Banyo ve wc alanları; Odalarda lavabo; Ortak kullanımda mutfak & dinlenme alanı; Günlük genel temizlik; Gece güvenliği; Tam pansiyon; Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği; Yemeklerde bol çeşit; Gezilerde paket öğle yemeği.

Okul Özellikleri: Sayısız Açık ve Kapalı Spor Sahaları; Tenis Kortları; Geniş Aktivite Salonları; Dans Stüdyoları; Gösteri Salonları; Cafeler; Süpermarket; Eczane.

Aktivite ve Geziler: Hafta içi 2 Yarım gün lokal gezi; Hafta sonu 1 gün ücretsiz şehir dışı gezi; Hafta sonu 1 Gün, isteğe bağlı opsiyonel özel gezi düzenleme imkanı; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri.

Lokal Geziler: Leeds Castle; Broadstairs and Dickens; Canterbury and Cathedral; Ramsgate; Dover and Wartime Tunnels; Rochester and Cathedral; Canterbury and Canterbury Tales; Margate.

Şehir Dışı Gezileri: London Walking Tour & Shopping; Brighton Walking Tour; The Sea Life Centre and Brighton Pier; Cambridge Walking & Punting Tour; Stratford Upon Avon ve Shakespeare's Birthplace; London Walking Tour & British Museum.

Opsiyonel Geziler: Buckingham Palace; Brighton Royal Pavilion; Brighton Sea-life Centre; Chessington World of Adventures; London Dungeon; London Eye; Madame Tussauds & Marvel 4d Experience; Shakespeare’s Globe Exhibition & Rose Tour; Thorpe Park; Bluewater Alışveriş Merkezi; Hampton Court Palace; Port Lympne Zoo.

Program tarihleri: 27 Haziran - 15 Ağustos 2021.

Katılım yaşı: 11-17/18-19

Haftalık ders: 20.

Şehir merkezine uzaklık: 10 dk.

Havaalanı mesafeleri: Gatwick 1 saat 20 dk, Heathrow 1 saat 30 dk, Stansted 1 saat 30 dk.devamını göster Devamını Göster

University of Kent
University of Kent
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim