EMBASSY Summer Oxford

Oxford Brookes University Yaz Okulu - EMBASSY Summer

Headington Yaz Okulu (brookes Uni)/12-17 Yaş/18-19 Yaş-standart

İngiltere / Oxford / Merkez

Program, İngiltere’nin en eski ve en köklü üniversitesine ev sahipliği yapan Oxford’da, kentin en güvenli ve en güzel bölgelerinden biri olan Headington’da, Brookes Üniversitesi’nin yepyeni, son derece modern imkanlara sahip olan kampüsünde sunulmaktadır. Dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’nin yanı sıra, kentin sayısız güzelliklerini görme şansı bulan öğrenciler, aynı zamanda, hafta sonları Londra, Cambridge gibi farklı şehirleri de görme imkanı bulmaktadırlar.Öne Çıkan Özellik: İngiltere’nin en ünlü şehirlerinden Oxford’da, harika bir kampüste eğitim alma ve İngiltere’nin en güzel kentlerini gezme olanakları.

Konaklama: İki Katlı Bahçeli Kampüs Yurt Binaları; Toplam 5 Adet 1 Kişilik Odadan Oluşan Apart Daireler; Yepyeni Modern Mobilyalar; Her Dairede Ortak Banyo & Wc Alanları; Ortak Kullanımda Mutfak & Dinlenme Alanı; Günaşırı Genel Temizlik; Gece Güvenliği; Tam Pansiyon; Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Yemeklerde Bol Çeşit; Gezilerde Paket Öğle Yemeği.
Okul Özellikleri: Kapalı Spor Salonu; Gym & Aerobic Salonu; Badminton & Tenis Kortları; Modern Konferans & Gösteri Salonu; Geniş Aktivite Salonları; Dans Stüdyoları; Öğrenci Cafeleri & Dinlenme Alanları.
Aktivite ve Geziler: Her Hafta 2 Yarım Gün Oxford Gezileri; Her Hafta 1 Yarım Gün Yakın Şehirler Gezisi; Hafta sonu 1 Tam Gün Ücretsiz Şehir Dışı Gezisi (Londra); Hafta sonu 1 Gün, İsteğe Bağlı Opsiyonel Özel Gezi Düzenleme imkanı.
Lokal Geziler: Bourton on The Water & Dragonfly Maze; Woodstock & Blenheim Gardens; Warwick Castle; Cotswold Wildlife Park; Oxford Yürüyüş Turu; Doğa Yürüyüşleri; Oxford Üniversiteler Gezisi; Oxford Müze Gezileri.
Şehir Dışı Gezileri: Stratford Upon Avon & Shakespeare’s Birthplace; Londra Natural History & Science Museum; Salisbury & Salisbury Katedrali & Stonehenge; Londra National Gallery & Thames’de Tekne Turu.
Opsiyonel Geziler: Cadbury World; London Eye; Madame Tussauds & Marvel 4D Experience; Cambridge & Kings College; Windsor Castle; Bath & Roman Baths; Thorpe Park Eğlence Parkı.
Program tarihleri: 20 Haziran - 15 Ağustos 2021.

Katılım yaşı: 12-17 / 18 -19
Haftalık ders: 20.
Şehir merkezine uzaklık: 20 dk.
Havaalanı mesafeleri: Gatwick 1 saat 50 dk, Heathrow 50 dk, Stansted 1 saat 30 dk.devamını göster Devamını Göster

Oxford Brookes University
Oxford Brookes University
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim