Sunulan Programlar:

Enfocamp Marbella Chapas Yaz Okulu - Enfocamp

Yaz Okulu/14-18 Yaş

İspanya / Marbella Chapas / Merkez

Okul; Şehir Dışı Kampüsü
Program Tarih Aralığı; Haziran-Ağustos
Katılım İçin Yaş Aralığı; 14 ile 17 Yaş Arası
Okul Kapasitesi; 220 Öğrenci

İspanya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Marbella’da bulunan Las Chapas bölgesi, İspanyolların da sıklıkla kafa dinlemek için tercih ettikleri kıyı şeritlerinden biridir. Sakin yapısı, yerel işletmeleri ile mütevazi olan bölge yaz kampı için de güvenli yapısı sayesinde oldukça iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Enforex Dil Okulu’na ait olan Marbella’daki ikinci yaz kampı seçeneği 38 bin metrekarelik bir alana yayılmış doğa ile iç içe bir deneyim isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Etrafı büyük bir çam ormanı ile kaplı olan kampüs, sahil kenarına olan yakınlığı ile de öğrencilerin aktiviteleri için dikkat çekmektedir.

Marbella merkezine 8 km uzaklıkta bulunan Enfocamp yaz okulu, sunduğu farklı aktivite seçenekleri, kaliteli eğitimi ve konaklamalı programları ile yaz okulu deneyimi elde etmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği noktalardan biridir.

Konaklama; Kampüs içerisinde yer alan yurt konaklaması öğrencilerin yaşına, cinsiyetine göre gruplandırılması ile oluşturulan 8 ile 10 kişilik grupların kaldığı ranza tipi yataklı odalarda gerçekleştirilir.

Sosyal Aktivite ve Gezi Programları; Kampüs içerisinde gerçekleştirilen spor, sanat aktivitelerinin yanı sıra Robotics, Modern Dans, Yoga, Tiyatro gibi pek çok alanda aktivite seçenekleri sunulmaktadır. Marbella’nın dışında kalan bölgeden iki haftalık aralıklarla iki yarım gün ve bir tam günlük geziler de düzenlenmektedir. Program dahilinde sunulan aktivite ve geziler için öğrenciler ekstra bir ücret ödemek durumunda değildirler.devamını göster Devamını Göster

Enfocamp Marbella Chapas
Enfocamp Marbella Chapas
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim