Sunulan Programlar:

Enfocamp Marbella Elviria Yaz Okulu - Enfocamp

Yaz Okulu/5-13 Yaş

İspanya / Marbella Elviria / Merkez

Okul; Şehir Dışı Kampüsü
Program Tarih Aralığı; Haziran-Ağustos
Katılım İçin Yaş Aralığı; 5 ile 18 Yaş Arası
Okul Kapasitesi; 200 Öğrenci

İspanya turistik seyahatler için olduğu kadar dil eğitimi için de öğrencilerin çoğunun ilk tercih ettiği noktalardan biridir. Büyük şehirlerin kalabalıklığından uzak daha küçük şehirleri tercih eden öğrencilerin ve turistlerin uğrak noktası olan Marbella, Enforex Dil Okulu’nun sunduğu yaz kamplarıyla da küçük yaştaki öğrenciler için en iyi şekilde bir İspanyolca dil eğitimi imkanı sağlamaktadır.
Enfocamp yaz okulunun Marbella şehrinde bulunan 3 kampından biri olan Elviria yaz kampı şehrin etrafını çevreleyen tepelerden biri olan Elviria bölgesinde tepenin zirve konumunda yer almaktadır. Marbella merkezine yaklaşık 19 km uzaklıkta bulunan yaz kampı, 30 bin metrekarelik bir alanda bulunan kampüs öğrencilerin hem eğlenceli vakit geçirmeleri hem de güvende olmaları için en iyi seçeneklerden biridir.

Konaklama; İki tip oda alternatifi bulunan kampüste öğrenciler kampüs yurdu içerisinde kalmaktadırlar. Daha küçük yaştaki öğrenciler için 6-12 kişilik paylaşımlı konaklamalar sunulurken; yaşı daha büyük olan öğrenciler için ise 4-6 kişilik paylaşımlı konaklama imkanı sunulmaktadır. Öğrencilerin öğünleri programa dahildir ve öğünlerini kampüs içerisinde yer alan yemekhanede tüketirler.

Sosyal Aktivite ve Gezi Programları; Kampüs içerisinde yapılan spor, sanat aktivitelerinin yanı sıra özel program olarak Robotics alanına yönelik de dersler verilen program, yaz aylarında öğrencilere eğlenirken öğreten kaliteli bir eğitim imkanı sağlayan ve en çok tercih edilen programlardan biridir. 2 haftalık periyotlarda bir tam gün ve iki yarım günlük geziler düzenlenen yaz kampı süresince öğrenciler Marbella içerisinde ve yakın şehirlerde kültürel gezilere dahil olmaktadırlar. Bu gezi ve aktiviteler program içerisine dahil edilerek öğrenciden ekstra bir ücret istenmez.devamını göster Devamını Göster

Enfocamp Marbella Elviria
Enfocamp Marbella Elviria
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim